rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Aplikace pro Android

Aplikace záchranka.png
Kvůli aplikacím pro chytré mobily můžeme běhat s měřením trasy, používat mobil jako černou skříňku do auta, neztratit se v lese kvůli mapám a navigaci. Nově můžeme díky aplikaci "Záchranka" rychle a efektivně zachránit život sobě nebo komukoliv jinému.
aplikace hra moje malé Tesco.png
V prodejně Tesco už byl určitě každý. A tak Tesco udělalo chytrý tah a vytvořilo hru pro mobily a tablety, kde můžete získat reálné ClubCard body a využít je jako slevu při nákupu na prodejně, nebo i při online objednávky na iTesco.cz. Takže si zahraješ, zrelaxuješ se a ještě nakonec ušetříš na nákupu.
kalorické tabulky do mobilu.png
Ať už chcete zhubnout do plavek nebo se před Vánoci připravit na extrémní příjem sladkých a tučných jídel, bude se Vám hodit aplikace do mobilu, která je rozšířením webové verze kalorických tabulek a kterou využijete třeba při cestování. A mnohé potěší i rychlé skenování čárových kódů.
Nevolejte.cz - blokace telemarketingu.png
Další z vychytaných aplikací, kterou využijí hlavně ti, kterým už došla trpělivost s neustále volajícími otravnými telemarketingovými agenturami. Nestačí, že mnozí shání čísla po inzerátech na internetu a volají i několikrát denně, přes důrazné varování volají stále dokola.
aplikace liftago taxi.png
Pověst některých taxikářů není zrovna dobrá a to poškozuje zbytečně celou komunitu. Ale co když je tu apka, která Vám doporučí jen ověřeného taxikáře, spočítá Vám cenu cesty dopředu a budete si moct sledovat, kudy jedete a ještě nemusíte mít v kapse ani korunu?
pokémon GO.png
"Pokud jste o Pokemon Go ani neslyšeli, pravděpodobně nejste připojení k internetu." Asi takto bych shrnul fenomén dnešní doby, kde se na mě valí informace z hlavních novinových plátků a sociální sítě jsou plné fotek podivných příšerek mého mládí.
musixmatch.png
Ještě nedávno byl hrozný problém zjistit, co to zrovna hraje za písničku. Pak jsem objevil aplikace pro android, které tohle umí a zvládnou to během pár vteřin a to i když nejste zrovna připojení na netu (píseň si uloží a později po připojení ji najde). A dnes si ukážeme apku Musixmatch, která to umí taky a ještě Vám zobrazí text písně.
sjcam hd propojení.png
Parádní outdorovou kamerku SJCAM SJ4000 WIFI můžete díky aplikaci SJCAM HD propojit se svých "chytroušem" (smartphonem). To pak znamená, že kamerku ovládáte z mobilu, stačí být v dosahu signálu. Můžete být třeba 8 metrů od kamerky a přitom na mobilu vidíte, se kolem ní děje. No není to príma?
aplikace pro mobil kamera do auta.png
Každou chvíli jsem řešil, že s sebou musím tahat kamkoliv jdu pěknou hromadu krámů. Když jsem totiž ještě neměl Smartphone, tahal jsem GPSku do auta, foťák, tlačítkový mobil a uvažoval jsem i o kameře do auta. A k tomu velkou krosnu, abych to všechno utáhl.
Co je to za hudbu - Shazam.png
"To je super písnička! Asi úplně nová, slyším ji poprvé, od koho je? Ale ne, tu jsem už slyšel hodněkrát, je to starý dobrý hit, ale jak se sakra jmenuje?"
Runtastic.png
Né, není to o běhavce. Ani pro suchary se nehodí. Řeč je o motivační skvělé apce, která Vás donutí snažit se ještě více. A to prostě pokaždé. Díky jejím funkcím si i ve verzi zdarma můžete kontrolovat Vaše trasy, kde jste běželi, kde se jen courali.
Jak propojit mobil Samsung, Bringgo a Mylink.png
Protože jsem nějakou dobu tápal, než se mi povedlo propojit můj mobil s navigační aplikací Bringgo a s MyLinkem v Traxovi, rozhodl jsem se udělat video, na kterém je popis, jak se dostat ke zdárnému konci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one