rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Co je to za písničku a jaký má text - aplikace Musixmatch

musixmatch.png
Ještě nedávno byl hrozný problém zjistit, co to zrovna hraje za písničku. Pak jsem objevil aplikace pro android, které tohle umí a zvládnou to během pár vteřin a to i když nejste zrovna připojení na netu (píseň si uloží a později po připojení ji najde). A dnes si ukážeme apku Musixmatch, která to umí taky a ještě Vám zobrazí text písně.
Není to ani půl roku, co jsem objevil aplikaci Shazam, která rozpozná hudbu poslechem a pak Vám ji ještě přehraje. Aplikace, o které mluvím dnes - Musixmatch - umí to samé a ještě díky své obrovské databázi, Vám zobrazí i text písně. Marně už ale přemýšlím, s jakým dalším nápadem k vylepšení přijdou příště? Ještě by nás apka mohla naučit zpívat stejně, jak to zvládá autor.
Aplikace MusixMatch.png
Jak tedy na to?

Stáhnete si z google play apku Musixmatch do svého mobilu. Po instalaci ji jednoduše zapnete, poprvé se proklikejte dál přes prvotní informace. Až uvidíte logo aplikace, klikněte na něj a aplikace začne poslouchat zdroje zvuku (z televize, rádia). Během pár vteřin hudbu pozná a zobrazí Vám název a autora písničky. Když pak dvouklikem tapnete na displej mobilu, zobrazí se Vám text hudby.
Dole vlevo je pak bílej trojúhelníček (play), kterým si můžete písničku přehrát i s textem (klik na podívejte se YouTube video). Pokud je trojúhelníček šedý, hudba není k dispozici, je pouze text.

Pokud máte raději videonávod, natočil jsem jednoduché video, jak identifikovat písničku přes MusixMatch a získat její text:
Aplikace je zdarma ke stažení na GooglePlay - Musixmatch.

Recenze aplikací a články o počítačích Vám přináší PC bazar s eshopem Brno a výkup starých i nefunkčních počítačů, pc komponent a elektrosoučástek.
22.11.2015 19:55:31
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one