rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Co je to za písničku - aplikace Shazam

Co je to za hudbu - Shazam.png
"To je super písnička! Asi úplně nová, slyším ji poprvé, od koho je? Ale ne, tu jsem už slyšel hodněkrát, je to starý dobrý hit, ale jak se sakra jmenuje?"
Neskutečněkrát řešený problém, že jsem někde slyšel parádní hudbu ale nebyl jsem schopen zjistit, kdo ji zpívá nebo co je to přesně za muziku. Hledání na netu nebo youtube bylo pak úplně bezpředmětné a pár hodin k výsledku nevedlo. Jen to pak ve mě hlodalo, že jsem ji nenašel.

A teď jsem našel řešení pomocí skvělé, luxusní, absolutně vhodné aplikace do mobilu na Android. A pořád mi přijde, že jsem ji vychválil málo. Apka Shazam vyzkoušena na televizi, rádiu a abych ji potrápil co nejvíc, vyzkoušel jsem vlastní nepřesný mnohdy ž příšerný zpěv.
Co je to za hudbu - aplikace Shazam.jpg
Výsledky Shazam byly perfektní. Vše trvá pár vteřin a hledaný název písně se objeví i s názvem autora, mnohdy je ji i možno přehrát. První pokus mi moc nevyšel, je dobré apku využít až když je píseň trochu rozjetá, mnohé začátky písní jsou si poněkud podobné a může to výsledek zmást.
 
Aplikace potřebuje připojení k netu, aby mohla prohledat výsledky. Pokud ale na netu nejste, apka si písničku zapamatuje a výsledek se objeví, jak se přopojíte. No není to skoro dokonalé?
Co je to za písničku - aplikace Shazam.jpg
Co se týče zpěvu, tak tady apka Shazam neuspěla. Přímo můj pokus o zpěv zhodila, že umí poznat poznat pouze hudbu, ne zpěv ani pobrukování. Byl jsem ale rád, že mi to oznámila slušně a že mi nenapsala, že řev paviánů do rytmu nepozná.
 
Recenze zajímavých aplikací do Vašeho chytrého android mobilu Vám přináší PC bazar eshop Brno.
A pokud Vám nestačí nalezení písničky a nutně potřebujete i text, pomůže Vám aplikace MusixMatch - pod odkazem celá recenze této vychytané apky.
22.11.2015 20:07:56
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one