rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Když má mít běhání smysl - Runtastic

Runtastic.png
Né, není to o běhavce. Ani pro suchary se nehodí. Řeč je o motivační skvělé apce, která Vás donutí snažit se ještě více. A to prostě pokaždé. Díky jejím funkcím si i ve verzi zdarma můžete kontrolovat Vaše trasy, kde jste běželi, kde se jen courali.
Také víte kolik jste celkem naběhali, Vaší průměrnou rychlost, za jak dlouho přeletíte kilák, kolik spálíte čokolád. A to je zajímavé. Ne že by to bylo rozdělené na čokolády, ale podle navolené váhy Vám prostě apka spočítá, kolik kcal jste za běh, či indiánský běh spálili. A to se vyplatí. Díky tomu teď vím, že mi prostě ta jedna stogramová Milka za 40 minutový běh prostě nestojí.
Když má mít běhání smysl - Runtastic.jpg
Spárování s webem, více informací
 
Jednoduché je i spárování s webem www.runtastic.com, kde se dovíte více. Jak o své trase, kdy jste podle kalendáře byli běhat, kolik jste nastoupali a klesali při běhu, který úsek prostě lezete jak želva a kde jste naopak jak zajíc při útěku. Apka runtastic zvládá i pauznutí běhu, když místo chůze potřebujete trochu polehávat. Na konci svého výkonu lze zadat text, který Vám později osvětlí Váš výkon, třeba že bylo po dešti, nebo pařilo slunko, lze si přidat i počasí, jak se po běhu cítíte, terén tratě a i fotku. A když chcete být opravdový profík, lze si pořídit a spárovat srdeční monitor a pak už o svém běhu víte všechno.
 
Kontrola kamarádů a motivace
 
Aby jste byli jako Usain Bolt a zaběhli neskutečné časy, můžete si v apce na pc přidávat i přátelé. Ti uvidí Vaše výsledky a Vy zase můžete očumovat jejich tempo. Pokud by se však zlepšovali moc rychle, určitě půjdou i smazat. Nebo Vás to může motivovat k neskutečnému výkonu. Také sledujete jak to kdo fláká a kolikrát týdně chodí běhat. Takže prostě takovej fejs pro ty, se od fejsu odtrhli a šli shodit svá panděra.
Aplikace na běh - Runtastic.jpg
Spárování se sociálními sítěmi
 
Hned jak zjistíte, že Vás to baví a něco i zaběhnete a po deseti metrech nefuníte do štěrku, můžete prostě začít frajeřit a sdílet o sto šet na Fejs, Twitter, Google+, rozeslat mailem, přes wifi, bluetooth, mail a když budete chtít, tak i po poštovním holubovi. Ale ten je už prostě za příplatek. :-)
 
Takže postahovat apku, zvednout velké zadky z pohodlných židlí a "uběgájet zajček moj"!
 
Recenze zajímavých aplikací do Vašeho chytrého android mobilu Vám přináší PC bazar eshop Brno.
22.11.2015 22:02:15
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one