rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Nevolejte.cz - blokace telemarketingu

Nevolejte.cz - blokace telemarketingu.png
Další z vychytaných aplikací, kterou využijí hlavně ti, kterým už došla trpělivost s neustále volajícími otravnými telemarketingovými agenturami. Nestačí, že mnozí shání čísla po inzerátech na internetu a volají i několikrát denně, přes důrazné varování volají stále dokola.
Možností řešení je povícero, od podání podnětu na Českou obchodní inspekci kvůli porušení zákona o ochraně osobních údajů, až po jednoduchou blokaci, která z vás neudělá "práskače", i když to otravování je fakt nechutné.

Aplikace se jmenuje Nevolejte.cz a momentálně obsahuje cca 2600 telefonních čísel, které vložili přímo uživatelé aplikace. Takže když mě v sobotu ráno otravovali už několikátým hovorem, jestli nechci nový extra skvělý nejlepší zubní kartáček, začal jsem hledat jejich číslo na netu, abych věděl, o koho se jedná a jestli se dá nějakému dalšímu otravování zabránit blokací čísla.
Nevolejte.cz - blokace telemarketingu.jpg
A ejhle, pro uživatele chytrých mobilních telefonů je zde taková to super apka. Když vám někdo z telemarketingu zavolá, pokud je v databázi, objeví se Vám jen telefonní číslo v aplikaci, že se Vás snažili kontaktovat z firmy, která nabízí přes telefon třeba zubní hygienu. Žádné vyzvánění a přesto si pak můžete číslo zkontrolovat.
 
No není to paráda, když Vám nyní budou volat jen Vaší přátelé a rodina, žádné nabídky pojištění a otravný Billa club a když tak, díky funkci vložení čísla, pouze jednou.
 
Stáhnout tuto vychytanou apku si můžete přes google play a je pro běžné uživatele zdarma.
05.03.2016 15:32:45
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one