rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Cesta za prací do Anglie

práce v británii.png
Už je to více než rok, co jsem se odstěhoval do Britanie. Po delší odmlce jsem se rozhodl napsat mé poznatky a názory na Britanii. Jsem tu již nějakou tu dobu, abych mohl posoudit, jaké to tu vlastně je. Tak v první řadě bych se zaměřil na klima.
práce v anglii.png
Po nastěhování do našeho nového domova v Claytonu, netrvalo dlouho a problémy se objevovaly jako houby po dešti. První nastal hned ten den kdy nám Mr. Singh předal kliče od domu. Jen tak mimochodem se zmínil pří odchodu, že nemáme používat ještě dnes sprchu, že nefunguje, ale zítra už ma domluvené lidi na opravu.
Do anglie za výdělkem.png
Naše letadlo bezpečně přístálo v Manchestru, vzali jsme zavazadla a opustili letiště, stojíme před východem a máme jediný cíl - dostat se do hotelu, který jsme měli předem rezervovaný. Byl to zajímavý pocit, stát tam s kamarády v neznámem světě na neznámém místě.
Emigrace do Velké Británie.jpg
Vítam Vás u pokračování mého dobrodružství v Anglii. Jak jsem slíbil v první epizodě, budu se dnes věnovat těm, kteří se chystají vydat na vlastní cestu za poznaním a lámou si hlavu, co je potřeba vše vyřídit, než opustí svoji rodnou zem, ať už dočasně či navždy. I když jste si jisti, že opouštíte Českou republiku napořád, i za těchto okolnosti bych věnoval alespoň minimální usilí tomu, abych vše uzavřel jak se patří.
Emigrace do Velké Británie.png
Jmenuji se Frank, no, ve skutečnosti to není mé pravé jméno, ale tam kam jsem přijel změnit svůj život, mi tak říkají, do Velké Britanie. Před pár měsíci jsem se rozhodl odjet na neurčito do Anglie, nyní tu žiji již pár měsíců a rozhodl jsem se o své malé dobrodružství podělit s ostatními čtenáři tohoto informačniho blogu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one