rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Chevrolet Trax

chevrolet trax - servisní prohlídka.png
Dalších patnáct tisíc kilometrů za mnou, což jistě napovídá, že jsem musel na třetí pravidelnou servisní prohlídku. Opět jsem využil stejný autorizovaný servis po celkem dobrých zkušenostech z předchozích prohlídek. A jak je Trax na tom?
Chevrolet Trax ve filmu.png
Víte, že Váš vůz Chevrolet Trax si zahrál ve velmi oblíbeném filmu, byl na straně zla, pokusil se zničit Zemi a měl dokonce své jméno: „Sonic rally car“? Nebyl v tom sám, pomáhalo mu ještě několik dalších vozů Chevrolet Trax. Víte v jakém to bylo filmu?
Chevrolet Trax 1.6.png
Třicet tisíc kilometrů od výroby vozu Chevrolet Trax najeto, čekala mě tedy druhá servisní prohlídka v autorizovaném servisu Chevrolet v Brně. Tentokrát jsem nebyl již tolik nadšený. Jinak vůz šlape jak hodinky, bez závad.
chevrolet trax white.png
Dalších deset tisíc kilometrů, tedy již 25 tisíc od "narození" vozu. Vyzkoušel jsem si projížďku i po horších polních cestách a Trax to zvládl zcela bez problémů. Přesto to není vůz do terénu, ale městské auto, které Vás podrží i v terénu. Ale nesmí se to přehánět.
Chevrolet trax.png
Neuběhl ani rok a již jsem "musel" navštívit autorizovaný servis kvůli prohlídce po 15.000 kilometrech, což by měl udělat každý majitel nového vozu, který má nějakou tu záruku.
Chevrolet trax.png
"Chevrolety hodně žerou!" slýchával jsem hlavně od majitelů Cruzů a Orland. Takže spotřeba Chevroletu Trax 1,6 nad 8 litrů na sto mě nepřekvapila. Mám nyní najeto 12 tisíc kilometrů a rozhodl jsem se, že zkusím jezdit na spotřebu. Nejdřív pro zajímavost, nyní i pro značnou úsporu.
chevrolet sraz.png
Letošní ročník Chevrolet srazu, který se konal pravidelně v autocampu Olšovec v Jedovnicích se opět vydařil. Nejen, že se vydařil, ale byl ještě lepší, než ten minulý. A to i přes absenci slunéčka a přemíry deště, který se objevil někdy kolem půl jedné, tedy chvíli před velkou spanilou jízdou.
Chevrolet trax.png
Další zkušenosti, nyní mám najeto cca 6000 km a jsem stále spokojen.Dokonce naopak jsem ještě spokojenější, protože auto se zajíždí a spotřeba klesla z 8,6 na 8,2 litrů, což by mohlo doufám ještě trochu časem klesnout.
Chevrolet sraz.jpg
Od 23.5. do 25.5.2014 probíhá v autocampu Olšovec v Jedovnici hlavní Československý sraz vozů Chevrolet a Daewoo. Akce je pro všechny, kdo mají chuť předvést svůj vůz této značky, kdo má chuť se bavit a užít si víkend s opravdu dobrou partou lidí a podívat se na vozy ostatních.
Čidlo ruční brzdy Trax.jpg
Tak po 4722 km jsem musel nechat auto odtáhnout. Zbláznila se kontrolka brzd a krom neustálého svícení varovně bez přestání kvílela.
Chevrolet trax.png
Dalších tisíc kilometrů za sebou. Jedním slovem spokojenost.
Trochu mě štve, že když jsem jeden den auto umyl, druhý pršelo, ale to nemá s kvalitou vozu nic společného.
Jak propojit mobil Samsung, Bringgo a Mylink.png
Protože jsem nějakou dobu tápal, než se mi povedlo propojit můj mobil s navigační aplikací Bringgo a s MyLinkem v Traxovi, rozhodl jsem se udělat video, na kterém je popis, jak se dostat ke zdárnému konci.
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one