rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Chevrolet končí v Evropě koncem roku 2015, ustoupí Opelu

chevrolet sraz.png
Všichni zákazníci a nadšenci Chevroletu dostali tvrdou ránu od General Motors. Ten, aby zachránil potápějící se Opel, rozhodl ukončit prodej znovu se rozvíjející značky Chevrolet, která již měl velké množství "fanoušků" a začala se těšit oblibě a to především kvůli vozům Aveo, Cruze, Orlando.
Zájem byl také o vozy Captiva a Malibu. Pokud by dal GM šanci značce Chevrolet i malé městké SUV by jistě dostalo své místo na trhu.
GM slibuje zákazníkům, že veškeré sliby týkající se servisů a dostupnosti náhradních dílů dodrží a to včetně záruk a to jak u vozů koupených do dnešního data, tak u vozů koupených do konce roku 2015.
Pro fanoušky značky to znamená i možnost nákupu vozu za slevněné ceny koncem roku 2015.
Prodej Chevroletů se tedy přesune dál na východ, do Asie, kde je poptávka vyšší, dále se počítá i s Ruskem, kde nejprodávanějším vozem je právě Chevrolet Cruze.
Přitom v Evropě se prodalo 20% vyrobených vozů Chevrolet, což není zrovna zanedbatelné číslo. Ale rozhodnutí znělo jasně, konkurování Chevroletu další vlastní značce GM Opelu a Vauxhallu v Anglii se stalo neúnosným. GM se snaží Opel tímto zachránit, ale podle názorů fanoušků značky na forech není možné počítat s tím, že Chevroleťáci zkončí u Opela a to i přesto, že vozy mají značnou podobnost. Ale právě oblíbený vůz Chevrolet Orlando nemá u Opela svého dvojníka, ani u dalších vozů to není zcela jednoznačné a cena Opelů je poněkud vyšší.
Uvidíme, zdali tímto krokem GM neodepíše v Evropě dvě značky naráz a nebo jestli se Chevy zase jednou nevrátí. Otázkou je, zdali na to budou fanoušci čekat.
22.11.2015 21:56:19
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one