rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Chevrolet Trax fan club

Chevrolet trax.png
Rád bych informoval o novém fan clubu, který byl založen pro lepší informace přímo ze strany majitelů těchto vozů. Setkal jsem se často o podivných recenzích neschopných novinářů, kteří poškozují jméno tohoto povedeného vozu.
Club je nový, ale určitě se bude rozrůstat o různé informace, rady spojené s vozem, dost možná informace o MyLinku a navigaci Bringgo.
Chevrolet Trax club.jpg
Také se zde objeví recenze majitelů, kteří s vozem jezdí, ne novináři, kteří najedou sotva 10 km a jsou se vším hotoví.
 
Chevrolet Trax se vyrábí ve třech motorizacích, takže recenze budou rozděleny i podle obsahu. Tak, jak by měly recenze vypadat. Zatím nás je jen pár nadšenců, vůz je v ČR docela vzácnost, na druhou stranu všichni jsme zatím maximálně spokojení. Budeme psát objektivní recenze, takže pokud se bude na voze něco kazit, rozhodně budeme informovat. Pokud se klub rozroste, určitě by se udělal i nějaký sraz příznivců Traxe. Časem by se daly domluvit i slevy na náhradní díly po záruční době. Čím větší bude zájem, tím víc zařídím pro členy Chevrolet Trax clubu.
 
Založena bude také diskuze a dotazy k vozu. Pokud nad vozem přemýšlíte a potřebujete vědět víc, určitě mne kontaktujte a na vše co budu vědět odpovím. Nejsem prodejce ani nemám žádné obchodní zájmy k Chevroletu, jen jsem spokojený uživatel tohoto vozu.
 
Také bych rád poprosil majitele těchto vozů o nějakou recenzi s fotkami, především motorizaci 1,4T a 1,7. Také by se hodily fotografie Traxů v jiných barvách než bílé. Zde je nutnost použít fotografie vlastní, z důvodu autorských práv.
22.11.2015 21:55:51
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one