rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Chevrolet Trax - první servisní prohlídka - 15 tisíc km za mnou

Chevrolet trax.png
Neuběhl ani rok a již jsem "musel" navštívit autorizovaný servis kvůli prohlídce po 15.000 kilometrech, což by měl udělat každý majitel nového vozu, který má nějakou tu záruku.
Protože jsem Brňák, nejblíž pro mě je BS auto na Veslařské. A protože měli dobré reference v Chevrolet clubu, nechal jsem auto zkontrolovat tam.
Chevrolet Trax.jpg
Abych byl zcela úpřimný, začátek byl poněkud odrazující. Objednávka prohěhla telefonicky, stačilo se objednat pár dní předem. Cena mi byla předem telefonicky spočtena podle potřeby kapalin, případně výměny filtrů na maximálně 4500 kč. Jaké bylo mé nepříjemné překvapení na místě, kde mi administrativní pracovník servisu napsal do papírů odhadovanou cenu 6.000 korun! A to jsem odřekl umytí vozu a doplnění kapalinu do odtřikovačů, když už mám na zimu vše připraveno.
Ukecal jsem to na snížení o tisícovku a auto nechal u nich. Odpoledne mi volali, že je vše připraveno a auto umyli v ceně (pravděpodobně kvůli kontrole stavu karoserie kvůli uplatnění případných záruk na prorezivění karoserie). Proběhla výměna oleje, filtru, přidali náplň do odstřikovačů a auto po umití prohlédli.
 
A co se nestalo, servisní technik spočítal první servisní prohlídku včetně výměny oleje na 3200 Kč. Takže až na ten malý vroubek s přestřelením odhadu (dvoujnásobná odhadní cena oproti reálu je poněkud odrazující), můžu BS auto také doporučit.
22.11.2015 21:47:40
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one