rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

MyLink v Chevroletu Trax

Chevrolet Mylink.jpg
MyLink ve vozech Chevrolet je rozhodně velmi povedená technologická vychytávka zabudovaná v palubní desce. Ovládání je velmi intuitivní a jednoduché a to pomocí dotykového displeje.
Předností Mylinku je parkovací kamera, které zobrazuje, co se děje za Vámi v případě, že zařadíte zpátečku. Na displeji se také zobrazí perspektivní zobrazení rozměrů vozu, aby měl řidič přehled, kam se vleze. Ve spojení s čidly, které podle zvukového signálu určují vzdálenost překážky, je parkovací kamera v MyLinku opravdovým pomocníkem, který Vám ušetří mnoho problémů.
Dalšími funkcemi je dotykové rádio s automatickým voličem stanic se zobrazením podle čísla stanic nebo názvu stanice.
Zajímavé je i připojení telefonu či flash disku pomocí USB, nebo AUX konektoru, který je umístěn v přihrádce palubní desky.
Tady je jen potřeba dávat pozor, telefon připojený několik hodin přes USB v malé, nevětrané přihrádce má tendeci se přehřívat.Dobrou variantou je tedy připojení telefonu přes bluetooth. Touto technologií jsem připojil telefon k Mylinku, kde jsem byl schopen přenášet zároveň hudbu do Mylinku a také navigaci Bringgo. Vše bez problémů fungovalo, přenos byl rozhodně kvalitní.
Navigaci máte tedy v mobilu a přenos pak probíhá přes Bluetooth.
Mylink také může přehrávat Vaše fotografie nebo filmy z flash disku nebo mobilu. Kvůli bezpečnosti je možné tuto funkci pustit pouze v případě, že auto nejede.
V neposlední řadě je možnost propojit přes bluetooth až 4 telefony (v paměti 4 telefony, ale jen jeden reálně připojen) jako handsfree, zvuk je dobrý, telefonování jednoduché, ovládání je možné z volantu.
Bohužel nelze mít připojeno více telefonů naráz, vždy lze k telefonování připojit jen jenden kus.
Celkově se tedy jedná o velkého pomocníka do auta s jednoduchým ovládáním (trošku složitější může být zprovoznit navigaci - navigace nepodporuje mnoho telefonů, některé pak nejdou propojit přes USB, takže přenos je nutný přes bluetooth). MyLink se určitě povedl.
22.11.2015 21:53:52
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one