rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

První zkušenosti ze servisu

Čidlo ruční brzdy Trax.jpg
Tak po 4722 km jsem musel nechat auto odtáhnout. Zbláznila se kontrolka brzd a krom neustálého svícení varovně bez přestání kvílela.
Na cestu do servisu s kvílejícím autem jsem neměl nervy a hlavně jsem netušil, co je za problém - přeci jen brzdy nejsou zrovna problém malý.
Takže co teď? Dojel jsem tedy kousek domů, kde jsem zavolal Chevrolet Europe asistenci. Tam mi vše zařídili včetně náhradního vozu. Do 45 minut u mě byla odtahovka ÚAMK a náhradní dvoulitrová naftová šestirychlostní Octavia kombi. Vše v záruce. Auto Vám teda půjčí pouze na 4 dny, pak máte asi smůlu, pokud se oprava protáhne. Protože se mi to stalo ve čtvrtek, v pátek už se nikomu nic moc řešit nechtělo a o víkendu se nedělá, tak jsem měl docela bobky, že se vše nestihne.
Naopak, vše šlo vcelku hladce. Vůz mi odtáhli do Brněnského BS auta. Tam jej prý v pátek prohlédli a nechali si na víkend. Teda na pondělí. Problém byl tedy v kontaktu u ruční brzdy, který se hnul a čidlo prostě pořád myslelo, že je zabržděno.
V pondělí mi vůz vrátili i na projížďce si dali záležet (najeto na testovací jízdě 48 km), vůz mi dokonce umyli. Na místě jsem vrátil náhradní vůz řidiči, který si pro něj přijel po domluvě předem. Vše tedy klaplo skoro na jedničku.
22.11.2015 21:51:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one