rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1842"
Dobrý den.
Jsem majitelem stejného Chevroletu jako vy.Mám k dnešnímu dni najeto k mé spokojenosti 45000tis.km bez nehod :-)) a jakýchkoliv závad.Nevím přesně za kolik jezdím ale to ňák neřeším.Jinak musím sváma souhlasit že Trax byla dobrá volba ! Běžnou údržbu si na voze dělám sám.Olej,filtry,svíčky-vyměněno za Denso Iridium a teď brzdové destičky-Ferodo.Taky uvažuji o Chipu motoru o těch běžných 9kW.Zatím to mám jen ve stádiu hledání spolehlivé firmy na netu a čtení recenzí.Rád bych i na nějaký sraz těchto vozů a vyměnit si zde info.
S pozdravem
Martin, Ml.Boleslav.
Dobrý den, Nyní už mám 75tis km a stále spokojenost. Auto pracuje jak má, jen jsem si všiml, že pokud si zapnu klimatizaci naplno hned při startu, tak prvních pár vteřin se poněkud hůř rozjíždí. Po pár vteřinách už je ale zase vše v pořádku. Právě během 14 dní jdu na pravidelnou prohlídku, cenově to není žádná hitparáda a uvažuju právě, že bych se na celé autorizované prohlídky vykašlal. Nyní chtějí zase šestku.
Co se srazu týče, tak je jednou ročně chevrolet sraz v Jedovnici, kam ale bohužel z nedostatku času již nejezdím. Traxe jsem tam měl jedinej.
Pěkný večer, Jirka
Dobrý večer.
Ta zaplá klimoška je pro motor přeci jenom zápřah.Jak se auto rozjede a tím i vzroste výkon motoru tak už vše běží jak má.
Já si na autě dělám vše sám už 3 roky co skončil u nás v MB autorizovaný servis a tím i oficielní prodej.A dávat takový prachy za servis se mi nechtělo.A tady unás mám kamaráda automechanika co má v dílně i diagnostiku tak když chci auto překontrolovat tak on mě auto projde a popřípadě vymaže chybová hlášení.Rád bych na sraz jel ale mám dojem že ale bývá v květnu.
Pěkný večer,Martin.
19.06.2018 21:15:27
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one