rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Zkušenosti s Chevroletem Trax 1,7 LT+

Chevrolet trax nafta.jpg
Zkušenosti jednoho mohou být pouze kapka v moři. Zkusil jsem tedy sehnat majitele Chevroletu Trax s naftovým motorem 1,7, kdo by byl ochoten sepsat své zkušenosti a podělit se s námi o ně. A podařilo se, pan Zdeněk Krohn popsal své dojmy z vozu.
Auto je příjemné a pohodlné i na delší cesty - denně s ním v práci najezdím cca 100 až 250 km. V létě jsem se na sedačkách dost potil špatně odvádějí vlhko, takže jsem vždy vystoupil s mokrými zády. S nižšími teplotami to zmizelo. Auto je na 18 kolech - zprvu jsem se jich trochu bál, ale obavy byly zbytečné-jsou pohodlné...tedy pokud projedete zatáčku stovkou a jsou tam díry, tak auto začne vzadu odskakovat.
Chevrolet trax 1,7.jpg
Postupem času se trochu utišil motor - i když syn má KIU CERATO a tam je naftový motor kultivovanější a tišší. Co se týká zátahu motoru, tak je skvělý a na 6 rychlostní stupeň začne být docela tichý. Spotřeba se ustálila na 4,5 litrech a v zimě se pohybovala na hranici 5 litrů. Běžná cestovní rychlost po HK kraji tak kolem stovky. V zimě jsem měl namontávána 17 palcová kola 215/65/17 a auto sedí dobře i na sněhu. Vzhledem k tomu, že se pohybuji hodně po Hradci Králové a v nížině, tak vlastním pouze pohon předních kol.
Auto má MYLINK ke kterému jsem připojil pomocí iphone navigaci BRINGO a až na chyby ve výslovnosti je navigace spolehlivá. Pozor je třeba dávat při vystupování, kdy jsem si patou ulomil kryt sedadla řidiče v místech kde je ovládání bederní opěrky. Auto má vyhřívání sedaček, které funguje bez problémů - jediné co je škoda, že nemá možnost regulace - buď hřeje naplno nebo nehřeje vůbec. Vůz mám v bílé perleťové metalíze, lak je bezvadný a snadno se udržuje. Plasty kolem dveří, kol a na náraznících začínají šednout a proto je pravidelně natírám černou leštěnkou na plasty. Dveře jak uvádíte fungují bezvadně a nikdy nebyl problém se zavíráním. Chyba u všech TRAXů je v MYLINKU když zamknu auto, tak po pár vteřinách se spustí autorádio a pak se samo vypne, když odemknu, tak se zase samo spouští - chtěl jsem to nechat opravit, ale v Poděbradech u LOUDY mi řekli na servisu, že zatím tu chybu neumí odstranit...jen doufám, že místo rádia se sám nepustí zapalovač a pak nevyskočí na kobereček...Na EBAY jsem kupoval nějaké parády do interiéru - za pár stovek karbonové dekorace dokáží oživit jinak celkem nudná místa.
Chevrolet trax 1,7 lt+.jpg
22.11.2015 21:54:59
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one