Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Chevrolet Trax

Chevrolet trax white.png
Rozhodl jsem se napsat pár slov, takovou mini recenzi, pro lidi, kteří by uvažovali nad koupí vozu Chevrolet Trax, který jsme si nyní pořídili.
Chevrolet Trax 1,4 T.jpg
Podařilo se mi přemluvit majitele červeného benzínového Traxe s moterem 1,4 turbo a automatem, aby sepsal nějaké své zkušenosti s jeho vozem a servisními prohlídkami. Celý jeho dojem z vozu si teď můžete přečíst.
Chevrolet Mylink.jpg
MyLink ve vozech Chevrolet je rozhodně velmi povedená technologická vychytávka zabudovaná v palubní desce. Ovládání je velmi intuitivní a jednoduché a to pomocí dotykového displeje.
kolo chevrolet trax.jpg
Tak jsem se konečně dostal k přezutí na letní kola. Zimní kola jsem měl 16", letní jsem si koupil přímo Chevrolet z výroby 18 palcové.
Chevrolet trax nafta.jpg
Zkušenosti jednoho mohou být pouze kapka v moři. Zkusil jsem tedy sehnat majitele Chevroletu Trax s naftovým motorem 1,7, kdo by byl ochoten sepsat své zkušenosti a podělit se s námi o ně. A podařilo se, pan Zdeněk Krohn popsal své dojmy z vozu.
Chybové hlášky Chevrolet Trax.png
Protože jsem se po prvních desetitisících kilometrech setkal s první chybovou zprávou vozu, která se objevila na displeji Traxe, sepsal jsem pro majitele tohoto vozu informace.
Chevrolet trax.png
Rád bych informoval o novém fan clubu, který byl založen pro lepší informace přímo ze strany majitelů těchto vozů. Setkal jsem se často o podivných recenzích neschopných novinářů, kteří poškozují jméno tohoto povedeného vozu.
chevrolet sraz.png
Všichni zákazníci a nadšenci Chevroletu dostali tvrdou ránu od General Motors. Ten, aby zachránil potápějící se Opel, rozhodl ukončit prodej znovu se rozvíjející značky Chevrolet, která již měl velké množství "fanoušků" a začala se těšit oblibě a to především kvůli vozům Aveo, Cruze, Orlando.
2
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one