rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Chovatelství - potkani

arašídy krmení pro potkany.png
Pokud chcete pro svého mazlíčka jen to nejlepší, důležitá je jeho pestrá a kvalitní strava. Potkan je všežravec, takže sní prakticky všechno, co mu chutná, ale i na to je třeba dávat pozor. Potkanům se totiž nedoporučují dávat nějaké potraviny, protože jim můžou hodně uškodit.
Jak chovat potkany.png
Potkánci, malá zvířata, která bohužel v některých lidech vzbuzují odpor. Nebudeme se bavit o potkanech pobíhajících volně po ulicích, ale o domácích potkanech.
Potkan inteligence.png
Ve svém archivu jsem našel pár videí, která jsou právě o potkáncích, které jsme měli.
Jako mláďata jsou opravdu nezastavitelní a musíte si dávat pozor, aby někam nezaběhli, nebo aby jste jim nepřivřeli tlapky do dvířek.
Potkani a jejich chov.jpg
Potkan. Tohle slovo budí u mnoho lidí hrůzu, chovatelé mají ovšem zcela jiný názor. Potkan, který se prodává ve zverimexech není ten, který bloudí kanály, hrabe se na skládkách, požírá své druhy ve skupině a roznáší nemoci. Tohle člověk pochopí až tohle zvíře vlastní.
Alergie na potkany.png
Při rozhodování, zdali si pořídit potkana je nutné zjistit, zdali nejste alergičtí. Alergie se mohou projevovat silnou alergickou rýmou, slzením očí apod. I když alergičtí nejste, může se alergie časem vytvořit a znepříjemnit Vám nebo někomu v domácnosti život.
Zdravotní problém potkana.png
Mít domácího mazlíčka, ať malou myšku nebo obří dogu, je vcelku běžná záležitost. Většina lidí má ráda zvířata a mnohdy takový domácí mazlíček zaplní prázdnotu některých životů a naopak dělá svému majiteli radost.
Potkan inteligence.png
Krysík, široká kuna, přerostlá myš. Takto nějak se dá popsat potkan. Ale většina lidí, co je chová si je oblíbí a mnouhdy zamiluje. Jsou to nesmírně inteligentní stvoření a váží si každého kontaktu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one