rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Atlas akvarijních rostlin s vyhledávačem - představení funkcí

Po několika měsíční práci, se nám společnými silami podařilo spustit vyhledávač akvarijních rostlin podle vlastností a potřeb rostlin. Práce ale zdaleka není u konce, nápadů a plánu je opravdu hodně.
atlas akvarijních rostlin - vyhledávač.jpg
V první fázi, se povedlo spustit vyhledávání podle názvu rostliny a to jak českého, tak v latině a angličtině. A pokud neznáte název celý, nevadí, stačí zadat i kousek názvu, a rostlin uto najde, pokud v atlase je. Tuto možnost najdete v levé horní části. Snadno si i takto můžete vybrat rostliny stejného druhu, třeba anubiasy, cryptocoryne apod.
atlas rostlin.jpg
Další možností, atlasu akvarijních rostlin s vyhledáváním, je použítí funkce rozšířený filtr, která se nachází v pravé horní části. Po rozbalení se zobrazí možnost filtrovat rostliny podle náročnosti pěstování, požadavků na osvětlení, rychlosti růstu, optimální teploty, požadavků na CO2, umístění v akváriu, typu rostliny, rozšíření, jestli lze pěstovat emerzně a jak rostlinu množit. Samozřejmě lze funkce i kombinovat, můžete se třeba najít i nenáročné rostliny, které jsou nenáročné na světlo a jde o lodyhovku. Krom toho se u každé rostliny zobrazují ikony ( po najetí na ně se zobrazí, co představují), takže není ani nutný proklik na detail. Hledání správné rostliny pro Vás se tak urychlí.
Samozřejmě pokud chcete vědět o rostlině víc, například tipy na lepší růst, stačí kliknout na danou rostlinu a zobrazí se její detail s informacemi.

Práce na tomto atlase - vyhledávači ale nekončí. Naopak. Připravuje ještě mnoho dalších možností třízení rostlin a neustále se pracuje na doplnění dalších druhů rostlin. Doufáme, že se Vám atlas akvarijních rostlin s vyhledávačem libí.
autor: Surpan - Jiří Fojtík © www.surpanblog.cz
04.12.2018 19:32:14
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one