rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7890"
Stejná zkušenost, akorát to přišlo až 4-5 letech. Eko kůže po bocích rozkládací sedačky se začíná silně loupat a je náchylná k jakémukoliv oděru. Lehce zavadím nehtem a je v ní vryp, jak od tygra... Rozkládací sedačka využívaná na denní spaní. Boky potažené tou slavnou eko-koženkou prakticky nenamáhané, ale loupe se. Na několika místech, kde se ještě loupat nezačala se dělají taková malé puchýřky, které se brzo pouhým přejetím ruky podaří strhnout.
Sedačka stála přes 20tis. jsem s ní jinak spokojen, ale ta eko-kůže největší šmejd!!!!
Eko kůže totální šmejd, šmejd, šmejd !
Mám křeslo z eko kůže a madla se začala loupat 2 měsících požívání.
Po 8 měsících jsem musel reklamovat !
Nevěřte nikomu, že eko kůže je nejlepší náhrada za originální kůži.
Křesla, sedačky, bych v životě už nechtěl !
Nevím, jak zloději výrobci se nestydí si draze nechat zaplatit takový šmejd, jako je eko kůže.
To mě hlava nebere.
Lidi nekupujte to s eko kůží !!!!!!!
Možná, že je vše děláno z eko kůže MADE-IN CHINA.
Považuji to za šmejdy.
Naštěstí jsem uspěl s reklamací, aniž bych musel posílat zničené věci poštou.
Stačilo nafotit a věci jsem obdržel během 3 dnů.
Sedačka za 40 tisíc má vydržet 20 let.
Je to smutné, že to nic nevydrží....
Dobrý den Ladislave. Naprosto souhlasím. Bohužel nevýhodou je, že po dvou letech už my zákazníci nic nevyreklamujeme a zůstane nám akorát oloupaná sedačka. Hlavně prodat, vydržet dva roky reklamací a pak jim je to jedno.
Postel z eko kůže ? Má někdo zkušenost.
Je jedno, jestli je eko kůže na gauči, kancelářské židli nebo posteli. Stále jde o stejný bohužel velmi nekvalitní materiál.
ekokůže je neskutečný šmejd, bohužel prodejci Vám jsou schopni lhát do očí a tvrdit že jde o pravou kůži. Rozhodně raději kvalitní textilii, což je u našich prodejců osekaných šmejdů mnohdy taky problém...
Základní vlastností všech materiálů typu eko kůže někdy taky pu kůže je že s usní nemají nic společného a neměly by tím pádem slovo kůže v názvu vůbec obsahovat. Jenže ono by se to pod názvem tkanina potažená plastem asi špatně prodávalo.
Stejná zkušenost. My máme sedačku cca 40 000. Po 4 letech je roh , který používáme totálně popraskany, místy až děravý. Jsem naštvaná. Vztekla a prodejnu, ;kde ji tady v Plzni prodávají a kdyz se jdete zeptat, jak je to možné, dělají, jako by ho byli 1 případ, bych i s milou ulhanou majitelkou nechala zavřít. Sedačka je největší šmejd co máme doma. A bohužel asi poletí z okna
Trochu luxus po 4 letech. A jako bonus je ta věc ještě rozkládací. Denně na ni spát , tak je asi v prd....uz po roce.proste nikdy víc.
Eko kůže - mám stejnou zkušenost :( začala se drolit ve více namáhaných místech už po 3 letech, prodejce vychvaloval když jsem ji kupoval, pak jsem tam šel po třech letech a řekli mi "no eko kůže, co čekáte??"... velké zklamání - nikdy více!
Také jsem si koupila z eko kůže sedačku a křeslo, nebyly nejlevnější, ryze z praktických důvodů kvůli údržbě. Nebyly nejlevnější. Po čtyřech letech začaly vypadávat šupinky z textilního základu. Už bych také do eko kůže nešla. Jak jsem četla starší příspěvky, aspoň korpus drží a nepropadá se, tak to budu muset řešit nějakými přehozy, i když se mi do nich nechce, ale pohled na bílé lysiny je ještě horší. Zlatá IKEA.
Právě, eko-kůže na sedačce, i když byla jen po bocích, byly vyhozené peníze. Ale záruku to vydrží :-)
Mám sedačku z eko-kůže z roku 2000. netvrdím, že je jako nová, ale před 10 lety, když jsem se stěhovala, tak jako nová vypadala, tj. po 8 letech denního používání. evidentně záleží na kvalitě materiálu a to je problém výrobce. sedačka stála tehdy 16 tis. v akci, byl to rozkládací trojdedák, dvojsedák a křeslo. dvojsedák už nepoužívám, ale křeslo i rozkládací trojsedák stále slouží - 18 let :-) teď si kupuji nový nábytek a koukala jsem zase po eko-kůži, ale po přečtení zdejších příspěvků mě přešla chuť :-D
Skoro se mi nechce věřit, že eko-kůže byla někdy kvalitní :-D Pokud je ještě sedačka použitelná, raději bych se ji nezbavoval, protože krom loupání eko-kůže došlo i na několika místech k propadnutí. Ani konstrukce není pořádně udělána. Popravdě bych osobně uvažoval asi o pevnějším textilním povrchu sedačky. Ale to stejně nezajistí kvalitní rám. Tak ať se daří s případným novým výběrem.
je to pravda 25 mes, a je v hajái jen sem nasranej eko šunt nic jiého
15.07.2021 13:29:20
surpan
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one