rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9279"
Dobrý den, nedá mi to a musím napsat, že první akvárko (120l), mě úplně okouzlilo. Tohoto dosáhnout je můj sen, ale, holt, trochu nedostižný. Ať se daří! D. Křivánková
Dobrý den, to jste mi udělala velkou radost, že se líbí. Základem je věřit, že se posunete dál a pak nejdůležitější pro akvaristu je trpělivost. Moře trpělivosti :-D. Pak jde skoro všechno. Věřím, že se Vám to také podaří. Přeji pěkný den, Jirka Surpan Fojtík
Dobrý večer. Chcem si dať urobiť akvárium 100x40x30 cm (dxsxv). Keďže si chcem do akvária dolepiť vnútorný filter 3 komorový na zadnú stenu. Nevyhovuje mi ak by tam boli vnútorné vzpery (ale sklenár sa obáva, že by akvárium bez vzpery mohlo prasknúť) . Vy máte vnútorné vzpery vo svojom akváriu? Ďakujem za odpoveď.
Dobrý den, vzpěry v akvárkách mám, na nich mi pak leží krycí sklo. V aquascapingu se ale vzpěry nepoužívají, místo toho se použije větší šířka skla. O kolik ale bohužel netuším, ptal bych se zkušeného sklenáře, co řeší především akvária.
Ďakujem za odpoveď.
Můj sen takové akvárium.
Skvělá práce. Taky bych chtěl taková akvária.
Dobrý den.
Mohl bych poprosit o radu, tip nebo názor?
Založil jsem akvárium (před 3 měsíci) a pořád bojuju s řasou. CO2 mám po změření 25 mg/l (odečteno z Tillmanovy tabulky), PH 6,5 - 6,6, tvrdost vody 3° dKh, makroživiny se snažím držet NO3 na 10 mg/l, PO4 na 0,2 mg/l , draslík dodávám , proud vody je dostatečný - vnější filtrace Eheim + skimmer Eheim 350. Rostliny rostou, fotosyntéza probíhá (rostlinky bublinkují), ale nové listy se ihned pokryjí vláknitou řasou.
08.11.2021 20:33:06
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one