rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5058"
V inicializačním postupu je výběr inicializací GPT, nebo MBR. Berme tento stav:"Mám na hdd WD 3200BEKT instalovaný system.Ten běží v pořádku(zdá se) ale chci mít datový bez systémových komodit a to na něm mít hudbu,fotky,dokumenty(word,excell,powerpoint a jiná data ve složkách, zaslech jsem, že oddíly tvořit je zbytečné pro tuto formu uložiště) a inicializace mě nabízí MBR a GPT.Vím že v jednom z nich nejdou instalovat systémy,nebo možná jdou, ale blbě. Tak pro muj případ datového uložiště by bylo lepší zvolit který?MBR,nebo GPT?
Chtěl jsem se zeptat, iniciování disku mě to sice nabídne a po stisknutí OK k započetí initializace se objeví tato zpráva:Kde správce virtuálních disků říká:"CHYBA DAT(CYKLICKÁ REDUNDANTNÍ KONTROLA)... Znamená to že mohu tento externí pevný disk s klidným svědomím poslat do odpadu jako již nepoužitelný? Děkuji za radu.
Asi bych se pokusil připojit disk k linuxu a zkusil bych ještě pomocí nějakého z prográmků na obnovu dat, data zachránit. Co se disku týče, použitelný již nebude.
Tak podle návodu jsem se sice dostal k "vyřešení", ale disk se mi stejně nenačetl. Bohužel mi zmizel. Načte ho jen správce a nikde se neobjeví. 3TB dat jsou v ....
Proto se v návodu píše, že po provedené inicializace a "naformátování" disku, je možné jej používat. Nic o záchraně dat jsem nepsal. Pokud se ani tehdy disk nenačte, je pravděpodobné, že je vadný. V tomto případě se neměla inicializace vůbec provádět (v článku píšu u nových nebo nově pořízených disků, které nejsou inicializovány). Než byl disk inicializován, měl být použit nějaký nástroj na obnovu dat, pokud šlo o data.
15.06.2018 11:16:07
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one