Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Prodej přebytků akvarijních rostlin

prodej přebytků akvarijních ryb.png
Jednou za čas se mi objeví po údržbě akvária přebytky akvarijních rostlin. A protože nabídka těchto občasných přebytků, kterou jsem měl na facebooku, je nepřehledná, rozhodl jsem se vytvořit přehledný seznam rostlin, které mám k dispozici.
Na této stránce najdete aktuální nabídku přebytků akvarijních rostlin z mých akvárií. Protože jde ale pouze o přebytky z několika mých akvárek, nejde o větší množství a nabídka je občasná. U každé rostliny uvádím, kolik jich je k dispozici. Rostliny zasílám pouze v perfektním stavu, pokud by se mi na nich něco nezdálo, stahuju z prodeje. Rostliny jsou pěstovány submerzně, tedy pod vodou, Pokud by tomu bylo výjimečně jinak, upozorním přímo u rostliny.

Osobní vyzvednutí akvarijních rostlin jde v pracovní dny v Žabčicích (jižně od Brna) ve večerních hodinách nebo o víkendu, vždy po předchozí domluvě.

Lze zaslat i poštou, pokud nebude moc chladno, nebo naopak velké parno. Minimální objednávka přes poštu je 200 Kč za rostliny + poštovné. Cena za poštovné je 120 Kč, jako balík do ruky (měl by být doručen druhý den) s platbou předem (na dobírku nezasílám). Balíky zasílám nejlépe v pondělí a úterý, aby neležely na skladě pošty přes víkend. Zasílám pouze po ČR.

Na rostlinách mohou být šneci, mám levatky a okružáky. Ti ale nežerou zdravé rostliny, více info o těchto užitečných pomocnících najdete na: šneci v akváriu.
Aktuální nabídka mých přebytků akvarijních rostlin

Středně náročné rostliny
Pearl moss
1 dcl 100 kč, k dispozici 1 dcl

pearl moss
Spiky moss
1 dcl 70 kč, k dispozici 5 dcl

spiky moss

Nenáročné rostliny (není potřeba přidávat CO2)
Limnophila sessiliflora
1 trs (5 lodyh) 40 kč, k dispozici 2 trsy

Riccia fluitans
1 trs cca 8x8cm 30 kč, k dispozici cca 3 trsů

trhutka
Anubias barteri var. nana
1 ks 50 kč (cca 5 listů), k dispozici 3 ks


V případě zájmu o akvarijní rostliny mi prosím pošlete informace, o které máte zájem a jakým způsobem dojde k předání. Můžete mě kontaktovat přes kontaktní formulář níže (přidejte prosím svůj mail a nejlépe i fb profil) nebo přes tlačítko poslat zprávu ve facebookové skupině: prodej přebytků akvarijních rostlin.

Možná i výměna rostlin při osobním vyzvednutí v Žabčicích.
Rostliny, o které mám zájem v rámci výměny při osobním vyzvednutí:
  • Vallisneria Torta
  • Cabomba aquatica
  • Elodea
  • Najas
  • Riccardia
  • Lagenandra meeboldii
  • Eriocaulon cinereum sp. Goias
Pro zájemce o informace o akvarijních rostlinách, jsem připravil foto atlas akvarijních rostlin, který se stále rozšiřuje a nafoceny jsou rostliny v submerzním stavu (rostlé pod vodou). Ulehčí vám případný výběr rostlin, které se vám líbí a po kliknutí na fotku rostliny se dozvíte více informací o úspěšném pěstování dané rostliny. V tomto případě nejde nabídku rostlin, aktuální nabídka přebytků je pouze na této stránce, tedy pokud nějaké přebytky jsou.
21.05.2017 22:46:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one