rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3663"
A kdo si myslíte,že vyhral VILHELMOVÁ to jsme nečekali,že? Hrůza!
Je to celé podvod na lidi. Taky nechápu to nespravidelné a prapodivné bodování.Je to tím,že Milan Peroutka není ták známý a tudiž nemá tolik "kamarádů" v porotě či ve vedení tv.NOVA .Byl pro lidi (podle ohlasů) a zaslouženě nejlepší.Byl fantastický.
Zas bych to neviděl tak tragicky. Především jde o zábavu, která je ale bohužel řízená přesným scénářem, jak co bude, podle mě i "náhodný" výběr proměn není náhodný. Ale jde hlavně o zábavu a nějaký ten příspěvek lidem, kteří to potřebují. Nějaké hodnocení je až druhotné. Všichni jsou šikovní a všichni, i ten poslední, se dostane zase víc do povědomí lidí.
Nekdo je šikovný a někdo šikovnější-známější,tudiž musí vyhrát ale vyhrát měl Peroutka.Zpívat a ještě k tomu takhle tančit,to klobouk dolů.
Jsem šokována, jak soutěžící v semifinále rozdávali své body.Čekala jsem, že nejvíc dají M.Peroutkoví. Nechápu
Je dobře,že Milan Peroutka vyhrál. Je to talentovaný a šikovný mladý muž a z celé soutěže byl jednoznačně nejlepší. Ješte o něm hodně uslyšíme a dotáhne to daleko.Držím mu palce.Jen nevím proč pořád upřednostnují tu primadonu Vilhelmovou?!
v kterém kole Vilhelmová zklamala nebo byla upřednostněna???
Protekce Vilhelmové je víc než jasna.
Podle mě měl Milan za včerejší výkon dopadnout stejně jako Honza Cina v minulé řadě, kdy byl taky v 11. díle poslední a zpíval něco podobného, no a dostal za to maximum bodů co vůbec šlo. Čekal jsem něco podobného i po Milanově vystoupení, hlavně když zvládl operní duet sám. Od poroty myslím dostal 3x8 a 1x7, ale teda kolegové trochu zklamali :) Za tohle si podle mě zasloužil víc bodů.
Jinak za mě je škoda, že se to dělá tak, aby každý aspoň jednou vyhrál. Díky tomu se vytlačila do TOP4 Marta Issová, místo které bych tam radši viděl Dejdara, který to podle mě zvládal neskutečně na to, že je to "pouze" herec a ne zpěvák.
Mě přídě že za super výkon Milana Peroutky mu porota dala málo bodů,a tim narážim na to že ho chválili timto spůsobem:tak tohle bylo krásný vystoupení, ty umíš nádherně spívat atd.................
Věra
Pořad je hezký, ale porota je neobjektivní. Nejvíce záleží na maskérech, jak účinkujícího nalíčí.Dále by měla pí. Vilhelmová dostat na duel jiného partnera a ne skoromanžela. Domnívám se, že je předem dáno, že každý
soutěžící musí jednou vyhrát, Podle mě nepatří ani pí.Issová a pí. Vilhelmová na přední příčky, ale p.Peroutka, p.Ruml, sl.Konvičková velice si cením p.Hámy, který je oblečen vždy tak nevhodně, kde se
podtrhne jeho nesportovní postava, ale bere to s humorem. Porotci hlasujte podle hlasu jak máte v názvu
vašeho pořadu.
Souhlas!
Už je to stejně dopředu domluvený kdo vyhraje.Nehodnotí se podle výkonu ale podle zásluh.
Peroutka je nejlepší,porota ho chválí ale bodu mu dají málo.Co to je za soutěž,když body dávájí jen kamarádíčkům-viz.Dejdar,Vilhelmová atd.Běžte se bodnout slavná poroto!
Tatiana Vilhelmová předvedla skvělý výkon, bohužel Kohák trapné řeči, ty jeho čepice - nevkusné a nedůstojné
15.05.2017 09:58:21
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one