rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2956"
Co se pěveckého výkonu týká zatím nejhorší vítěz ze všech zatím odvysílaných řad.Dle mého názoru tam byly lepší kandidáti na celkové vítězství.Jinak to nemá cenu hodnotit od páté řady ta soutěž upadá.Už předem se dá uhádnout kdo v jednotlivém týdnu zvítězí dle vylosovaných interpretů a pěveckých možností soutěžících.
Strašné,natahnuté jako špagety k tomu reklamy a pořád kecání, už to není ono, vyhlašování bylo nekonečné a nudne !!!
Komedie jak má být.Ve finále podle mého očekávání dva muži a dvě ženy.Už po posledním losování mi bylo jasné že Urban nepostoupí mezi poslední čtyřku.S takovou písničkou určitě ne.Zajímavé je že ten kdo vyhrál kolo tak v tom dalším skončil v té horší čtyřce.Jen si porovnejte bodové hodnocení po jednotlivých kolech a uvidíte.Nejlepší soutěžící ze všech řad byl podle mne Jan Cina a Jan Révai.Jak píšu byla to všechno komedie.
Jojo, taky to sleduji. Ruleta se zastaví přesně tam, kde se podle plánu zastavit má. Ne setrvačností, ale tím "trhem". S výběrem písničky pro Roberta Urbana mě taky napadlo, že do finále asi nepostoupí. U mě byl favorit. Je to člověk s velkým uměním jako herec i zpěvák a navíc je to člověk krásný navrch a i uvnitř. Hodnocení výkonů je pro mě velkým zklamáním.
Máte pravdu já by jsem dal 1 Kačku 2 Kateřinu Brožovou 3 Debbi 4 Zuzana Norisová 5 Roman Zach 6 Marek Lambora 7 Jackuliak 8 Robert Urban
Nejspíše se mnou bude málokdo souhlasit, ale ten Freddie nebyl nic moc. Nejlepší dnes za mě určitě Kateřina Brožová, pak Debbi a Kačka, ta by fakt rozpálila i ledovec.
Podle mě nejlepší vystoupení bylo Robbie Williams-Angel.
Takže Robert měl vyhrát už předminulý díl..
Souhlas. Angel v podání Roberta Urbana byl naprosto bez chyby a Robert měl toto kolo vyhrát. Lucie Bílá se při hodnocení nadšeně projevovala a pak Robertovi uštědří 6 bodů. Stejně tak nechápu udělené body za Tinu Turner. Provedení a barva hlasu se zase hodně přiblížila originálu a pan moudrý Kohák dal jen 1 bod. Neuvěřitelné.
Jsem jediný, kdo má pocit, že je to jedna velká komedie? Že "losování" je předem dané, že je předem daný vítěz u každého kola atd...
Škoda taky, že to nejde bez těch trapných šaškáren u Děrgela, bez povinných opiček ve výtahu a po oznámení bodů od porotců atd.
Už jen proto, že si Jacek vylosoval na příště svou bývalou skupinu, to není náhoda. Ani to, že ve všech řadách pokaždé alespoň jednou vyhrál každý účastník, i když byl slabej. Jenže alespoň každá organizace podporující nemocné, nebo starší lidi, dostane od "novy" peníze. Je to všechno určitě pečlivě naplánované, na náhodu se v TV nehraje.
Že Robert zpíval špatně refrén na konci jsem si všiml hned - text totiž přestal dávat smysl - ale co, to se může stát komukoli. To mě víc mrzí, že ze žhoucí komety Jany Kratochvílové udělal žhnoucí kometu. A zcela upřímně, hlasově se jí také nijak zvlášť neblížil, ani nemohl, je to chlap a Jana má zcela výjimečný hlas. Přesto však zřejmě vyhrál zaslouženě. I když se musím přiznat, že u mě má jistých osm bodů vždy Kačka Marie, stačí aby se rozesmála a dal bych jí bodů kolik by si řekla. A to i přesto, že její píseň byla naprostá pitomost. Je naprosto úžasná a miluji ji a nestydím se za to.
dnešní díl byl nejlepší konečně jen české a slovenské písně
Dnes mě okouzlila Zuzanka. Byla nejenom nádherná, ale líbil se mi i zpěv.
12.08.2020 14:34:21
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one