rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3937"
Nedostatek vlákniny znám a děkuji ti za rady a tipy!
Super, zrovna jsem hledala, v čem je vláknina, neboť ji mám zatraceně málo ve stravě.
Dobrý článek, fakt! A zajímavá přehlídka podílu vlákniny v různých potravinách. Co se jablek týká, taky mi dělá problém je jíst, i když samy o sobě jsou chutná. Ale musím mít na ně chuť... :-) to už spíš zbaštím banán.
Mám dojem, že dobrá vláknina je Psylium, dokonce jsem je viděla jako oblíbenou část bezlepkových domácích chlebů, na jedné fejsbukové stránce. Fazole, vida, ty jsem dlouho neměla a přitom si říkám, že bych každý měsíc měla uvařit aspoň jedno luštěninové jídlo. Je smutné, že to ani za měsíc nedám...
Děkuji. Jablka jsou pro mě fakt týrání :-D. Na banán jsem si zvykl a ten teď jím ob den. Taky jsem si kvůli hubnutí a změně stravování stanovil jíst luštěniny aspoň dvakrát týdně a jednou týdně kvůli bílkovinám rybu (častěji raději ne kvůli rtuti). Na Psylium se ještě podívám.
Zdejší pekárna prodává "pětizrnný" chléb. Vhodně jsou i salátové okurky, kyselé zelí a většina upravené zeleniny ( saláty s dresinkem nebo vařená s mírným okořeněním ). Otruby je nutno polykat "na mokro", zapíjet vodovou polévkou.
Ahoj, nedávno jsem právě četl, že většina lidí má těžkej nedostatek vlákniny a to může způsobovat hodně závažné zdravotní obtíže. Tak jsem trochu pátral, ne vše mi sedlo, ale třeba ta dobrá vláknina je rozumná možnost. Zkusím, snad bude chuťově dobrá.
Jn, s vlákninou jsem právě hodně válčil, než jsem si zkusil pár možností a Dobrá vláknina vyhrála - má nejvíc procent vlákniny a docela dobře chutná. Oproti tomu otruby se jíst nedají a lněné semínko by měl člověk jíst rozdrcené a to bych asi taky moc nedal.
07.03.2016 17:15:34
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one