Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Hlavní strana

susena rajcata pesto pulpamen.png
Přijdu utahaná domů z práce a jsem ráda, že jsem ráda. Není čas ani chuť stát dlouho v kuchyni. Přitom mám veliký hlad a potřebuju nutně něco teplého do žaludku. Sáhnu do spíže pro pouhé tři potraviny a můžu začít vařit bleskovku, na které si pochutnají všichni ti, co mají rádi italskou kuchyni.
Chevrolet Trax 1.6.png
Třicet tisíc kilometrů od výroby vozu Chevrolet Trax najeto, čekala mě tedy druhá servisní prohlídka v autorizovaném servisu Chevrolet v Brně. Tentokrát jsem nebyl již tolik nadšený. Jinak vůz šlape jak hodinky, bez závad.
Nevolejte.cz - blokace telemarketingu.png
Další z vychytaných aplikací, kterou využijí hlavně ti, kterým už došla trpělivost s neustále volajícími otravnými telemarketingovými agenturami. Nestačí, že mnozí shání čísla po inzerátech na internetu a volají i několikrát denně, přes důrazné varování volají stále dokola.
akvárium v číslech.png
Nejen fotografiemi a videi se dá popsat akvárium. Nebudu sice zacházet do nějakým dalekých detailů, ale základní chemické vlastnosti vody, jak vstupní, tak upravené akvarijní určitě zmíním. Prostě vytvořím takový menší profil mého rostlinného akvária i kvůli porovnání do budoucna.
rohlik.cz zkusenosti nazory.png
Brňáci a Pražáci mají opět jednu velkou výhodu. Už prostě nemusí pro potraviny do obchodu. Místo psaní seznamu, co koupit, si prostě potraviny zadáte na novém eshopu a oni Vám je dovezou až pod čumák. Ušetříte si čas i nervy v supermarketech.
Prestigio MultiPhone 5453 DUO.png
Pokud neberete mobil jako módní doplněk, kdy "jabko" musí být vytlačené i na obalu a nejlépe i přívěsku telefonu a hledáte slušný dotykáč s androidem, který poslouží a zároveň bude za dobrou cenu, mám pro vás zajímavou variantu v dvousimkovém provedení od stále víc populární značky Prestigio.
Co je to BMI a jak se počítá.png
"Jsem ještě v pohodě, nebo by mě přijala i rodinka vorvaňů mezi sebe? V zrcadle to ještě jde, zas takovej ten špek není, tohle volný tričko ho schová. To není druhá brada, jen mám svěšenou kůži z toho, jak jsem asi shodil jedno kilo. Nepotřebuju v letadle dvě sedačky, prosím vás, stačí jedna a půl." Proto je tu BMI.
sjcam.png
Udělal jsem si radost a koupil si outdorovou kameru SJCAM SJ4000 WIFI. Měla skvělé recenze a byla vychválena do nebes. Proto jsem se rozhodl napsat o ní vlastní recenzi a zkušenosti. Cenově vychází slušně, včetně příslušenství navíc (přísavný stojan do auta, mini stativ a 32GB SDHC karty class 10) mě vyšla na 4400 kč včetně poštovného (Samotná kamerka vyjde na cca 3300 Kč).
jak si udělat perníkovou chaloupku.png
O Vánocích nemusíme jen sedět u televize a spokojit se s televizními pohádkami. Přenesme si kousek pohádky domů. Vytvořme si svoji perníkovou chaloupku. Konec nudy všedních a dlouhých dní. Zábava pro děti i dospělé. Taková chaloupka z perníku je pěkná dekorace, ze které budete mít opravdu radost.
jak udělat ve photoshopu kolečko, obdélník.png
Photoshop je velmi šikovný editor obrázků, ať už si chcete zesvětlit, zostřit, retušovat nebo jinak upravit vaše fotky, nebo chcete vytvořit koláž či pozvánku na narozeniny. Co se obrázků týče, můžete si jednoduše upravit snad úplně všechno.
CO2 ze setu s elektromagnetickým ventilem.png
O dodávání CO2 do akvária kvůli rostlinám, jsem již něco málo psal. Rostliny jej nutně potřebují a zdárný růst rostlin potlačuje růst řas. Krom toho rostliny na oplátku produkují kyslík a rybičky budou zase o něco šťastnější. A hlavně akvárium s živými rostlinami je podle mého základ.
věk zvířat.png
Stáří zvířat se hodně liší. Některá žijí jen pár dní a jiná se dožívají neskutečně dlouhého věku. Několik dlouhověkých zvířat vás možná i překvapí, jak vysokého věku se dožívají, hlavně tím, že několikanásobně přežívají průměrný lidský věk.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one