Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
SURPANshop.cz.png
banner aqua rebell čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner MasterLine čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jak ušetřit - uspořit?

LED žárovky zkušenosti.png
O LED žárovkách toho bylo napsáno již mnoho, stejně jako o "úsporkách". Jedny z prvních běžných LED žárovek byly drahé, jejich barva byla nepříjemná bílá a některé čínské pokusy nevydržely moc dlouho. Od té doby ale uběhlo hodně času a osobně už tři roky LEDky používám a nemůžu si je vynachválit.
jak ušetřit za vodu.png
Šetření za vodu má smysl především ze dvou důvodů. Hlavní důvod, proč chceme šetřit za vodu, je její neustále rostoucí cena a cena za její ohřev (čím víc spotřebujete, tím více jí ohříváte). Druhý, velmi důležitý důvod, jsou snižující se zásoby pitné podzemní vody. Proto se dnes podíváme, jak vodou šetřit.
jak ušetřit.png
Všude vidím a slyším, máme se špatně, nemáme peníze, platíme vysoký nájem, máme dluhy, nemám za co dětem koupit boty a školní pomůcky, na dovolenou nikam nepojedeme. Toto je slyšet neustále ve vlaku, v autobusu, tramvaji v restauracích a zkrátka všude kam se podívám. Všichni si stěžují a naříkají. Ptám se. "Je to špatnou dobou, nebo je to lidmi?"
Srovnání úroků bank.png
Už nějaký ten pátek mě v televizi štve reklama od české spořitelny, kde z lidí dělají hlupáky. Nabízí skvělou půjčku, kde Vám z každé splátky ukrojí 5% a ty zúročí dalšími 5ti procenty.
Změna banky na bezpoplatkovou.png
Poplatek za vedení účtu, poplatek za příkaz, inkaso, za odeslání částky, poplatek z poplatku, poplatek prostě jen z principu. Tak to chodilo u největší banky v Česku, ke které mi chodila výplata.
Gel na prací domácí.png
V poslední době se stále u více lidí objevují alergie na prací prášky. Prací prášky a gely obsahují totiž zbytečně mnoho chemikálií a vonných látek, které mají zajistit lepších výsledků. Alergie se může projevit svěděním pokožky, škaredou vyrážku, nebo rýmou, kýcháním, kašlem a dokonce migrénou. Zvláště u malých dětí jsou tyto alergie častým problémem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one