Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner Oase BioMaster čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5735"
pokr.
také mě štve, jak se dnes nešetří s oblečením - třeba se pere zbytečně - kdyby se pralo na valše,tak si to rozmyslí-naučili by děti po příchodu ze školy převlíknout atd....
Všichni mají pllná ústa ekologie, ale nešetří vodu, prášky z pračky jdou zpět do řeky atd....
Pamatuji, kdy byl ještě textil na příděl, jak se všechno zašívalo a jak ze starého se přešívalo.......o jsem dělala i já, protože v obchodech toho moc nebylo.
Je dobře,že ty doby jsou dávno pryč.
Také nechápu lidi, že si berou půjčky na ván. dárky, dovolené ap.Chápu, že je třeba si vzít hypotéku na byt ap.
Tak tak, hypotéka na bydlení je bohužel v dnešní době asi jediná možnost, jak začít v brzkém věku rozumně bydlet a neplatit celý život nájem. Ale ty půjčky na dárky, na mobil, lepší televzii fakt nepochopím. Ale reklamy na půjčky jsou čím dál víc rafinované a je to už každá druhá reklama v televizi.
Patřím k těm dříve narozeným.....
hrozně mě štve, jak moji vrstevníci stále nadávají.Stojí před obchodem, plný vozík zboží a nadávají, jak je všechno drahé.Já říkám vzpomeň si, jak se žilo dřív.Co jsi snídal, kdaž jsi byl dítě? Nooo...suchý chleba a bílou meltovou kávu....
To byla snídaně většiny lidí. Jednou mi jedna paní řekla, že snídali jen čenou meltu a chleba-neměli ani na to mléko....
Lidé utrácí za blbosti a obchodníci to vědí.
Mám také jedu (ne)úsměvnou historku. Sezónně mám brigádu na hradě a jednou jsem tak prodávala vstupenky, až přišla jedna postarší dáma, která mi začala vysvětlovat, že 70 Kč je strašně moc, že jsme nekřesťansky drahý hrad a kdesi cosi... pak jsem ji potkala s cigaretou v puse (ještě v prostoru, kde se nekouří). Nevím přesně, kolik stojí stojí krabička cigaret, ale tuším, že asi tak nějak jako ono vstupné... (možná i víc?)
No a za vše mluví moje teta, která si neustále stěžuje, že nemá peníze, ale dopravuje se přes město taxíkem a cíleně odmítá pracovní příležitosti...
Jn, bohužel další přesné informace. Krabičku cigaret jsem před 7 lety, kdy jsem přestal kouřit, kupoval za 70 kč, teď to bude asi mnohem víc. Ještě že už 7 let nekouřím.
Nejvíc si stěžujou jen ti, kteří chtějí vypadat jako chudáci. Nedovedu si představit, že bych jezdil taxíkem. Tak když už nemám dost peněz, koupím si šalinkartu a jezdím všude MHDčkem.
Díky za další příklady
Upřímně v tom příkladu vidím v hodně věcech svoji rodinu. A bohužel nemohu jinak než k tomu přihlížet s těžkým srdcem. Mám pocit, že já sama budu schopna ten život vést jinak a jinak nakládat s penězi. Nebo se o to budu alespoň snažit. Na druhou stranu někdy ty výdaje jsou opravdu velké a nepředvídatelné. A pak je to těžší. :/ Hezký článek.
Mnohdy to není jednoduché, výdajů je hodně, člověk má i zlozvyky nebo si prostě jednou za čas musí něco koupit. Problém pak nastává v případě, že zlozvyků je hodně a k tomu přichází velká závislost na nakupování. Ale velmi dobré je, že to vidíš, do budoucna se ti bude dařit určitě lépe.
10.10.2015 14:41:07
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one