rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9062"
Dobrý den, má Tibetská houba i nějaké vědecké jméno (rodové a druhové)? Ráda bych si vyhledala odbornou literaturu a nevím pod jakým názvem, neboť o "kefírce" ani "Kavkazské houbě" neexistuje vědecký článek (biohackerům ani Mamině007 úplně nevěřím :)) PS: z kefíru jsem nadšená a věřím v jeho blahodárné účinky, ale taky jsem trochu skeptická
TIBETSKÁ KEFÍROVÁ HOUBA do mléka na IMUNITU- nabízím Tibetskou houbu na OČISTU těla/ celoročně/ - léčebný kefír s probiotickými látkami, které zvyšují imunitu v těle, / pomáhá řešit onk. a gynek. problémy/, příznivě působí na cévy, střeva, žlučník a žaludek, obsahuje vit. B, kyselinu listovou, léčí záněty v těle, má chuť kyselého mléka/výborné /, mohou užívat osoby citlivé na laktózu, zašlu na DOBÍRKU mladé houbičky, STERILNĚ zabalené + návod na přípravu a uchování houby + další recepty, napište mi adresu a já Vám oznámím den dodání, cena 100 Kč+pošt, PORADÍM- OSOBNÍ DLOUHODOBÁ DOBRÁ ZKUŠENOST s uchováním houby a to je DŮLEŽITÉ!!! Zasílám kvalitní houbičku! V Č.B. možno osobně bez pošt. s návodem. NEPOUŽÍVÁM KRABICOVÉ/TRVANLIVÉ/MLÉKO- houba nemá léčivé účinky!! Je třeba mléko domácí, farmářské , bio nebo tzv. čerstvé.
Dobrý den,
kde v Č.B.

S pozdravem V.Lenc
Dobrý den..používám tibetskou houbu už dlouho na kozí mléko a to z důvodu že se bojíme pít nepasterizované mléko jen tak..bylo mi řečeno že houba mléko vyčistí od škodlivých bakterií a i od klíšťové enc..a podobných nákaz..je fakt možné že to umí? můžeme bez obav krmit houbičku nepasterizovaným mlékem?? dřív jsme pili i to mléko samotné bez přelití tib.houbou..ale pak jsem na kozách občas objevila klíště a vrrr..bojim bojim:-) nevíte jakto je?..díky Lenka
Bohužel po prohlídce uvedených stránek, jde o komerční web s prodejem a krom toho se na něm zobrazuje ve spodní části velké množství témat o politice, což není můj šálek kávy. Pokud by pak šlo pouze o seznam prodejců tibetské houby, klidně na něj odkazovat budu, takto ale prozatím musím odkaz smazat.
ahoj, i já už používám houbu, asi tak měsíc, a je super, pohámá mi jak od průjmu, tak od zácpy, cítím se po ní dobře, a dokonce mi nevadí ani když mám alergii na mléko a notmální mléko bych vypít nemohla...
Zdravím, u nás na SK sa to volá Tibetské kefírové zrná a ja z nich robím kefír od januára 2016. Začínala som s 2-mi polievkovými lyžicami zŕn. Dnes ich mám už 5x toľko, robím ho vo väčšom množstve, ale na konzum sme len dvaja, množia sa ako "najaté" :-) Chcela som z nich darovať kamarátom a známym, ale ohŕňajú nad tým nos, tak im treba. Preto som sa rozhodla, že využijem Tvoj tip a skúsim časť z nich zamraziť, je mi ich proste ľúto vyhodiť do smetia, keď sú také pracovité a dobré ;-) Už som zvedavá či sa to podarí.
Btw. ja používam mlieko z mliekomatu a som šťastná že mám takú možnosť lebo mlieko, tým pádom aj kefír, je výbornej kvality.
Tak díky za tip.
Ahoj, mám vždycky radost, když se ozve někdo s pozitivní informací, že jsem mu nějak dobře poradil nebo pomohl. Byl jsem překvapen, že i pár lidí díky mě zhublo.
Co se týče předávání, taky jsem se nesetkal moc s nadšením. Pár lidí houbu po mě chtělo, ale pak už nikdo a jak říkáš, vyloženě ohrnuli nos :-). Teď jsem ale asi v roli, že si budu muset zase sehnat, neboť jsem se někdy v březnu zapomněl o houbu starat a asi bude po ní. Tak ať se Ti daří a ať Ti kefír chutná i nadále :-)
Kde jednoduše houbu seženu?
V lese asi ne.
Možná v tibetském lese :-). Pořídit se dá často na inzertních portálech, nebo na aukru je stálých prodejců několik.
Děkuji, pokusím se.
04.01.2021 17:05:20
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one