rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Saprosorb - síla Sibiře

Saprosorb - síla Sibiře.png
Snažíte se neustále zhubnout, získat více energie a zároveň pročistit svůj organismus? Vyzkoušeli jste již mnoho přípravků, které nepomohly, nebo jen částečně? Potom může být pro vás Saprosorb velmi zajímavou volbou.
Saprosorb, který je v Rusku také nazývaný "síla Sibiře", je velmi zajímavý přípravek ke každodennímu použití. Nejdříve ho farmáři dávali zvířatům - kravám, ovcím a kozám, aby lépe dojily a byly v lepší zdravotní kondici. Ovšem postupem času se zjistilo, že tento přípravek obsahuje celou řadu mikro a makro prvků, které jsou velmi pozitivní i pro lidský organismus. Napomáhá ke zlepšení fyzičky, hubnutí i při stejném stravovacím režimu, takže by se dalo říci, že hubnete bez námahy a u sportovců jeho užívání vede ke zvýšení fyzického výkonu.
Jelikož pracuji v oblasti výživy skotu, dlouhodobě vidím pozitivní účinky na zvířatech. Opravdu pravidelné užívání vede i ke zvýšení produkce mléka a zlepšení zdravotního stavu zvířat a to do měsíce od počátku užívání. Někteří jej dokonce aplikovali i na své nemocné domácí mazlíčky, výborně se s ním totiž léčí záněty a lépe hojí rány. Dokonce milé dámy, kdo z vás má dlouhodobé gynekologické problémy i na to je Saprosorb vynikající volbou.
Co to vlastně Saprosorb je?

Jedná se o rozemleté korýše a jejich schránky, které byly po dlouhé stovky let ukryty v zemi a čekaly, až budou moct být využity. Již několik let se v Rusku Saprosorb „těží“, ovšem lidi jej používají pouhé 2 roky a postupně se dostává i sem k nám. Pro vaši představu, je to černý hrubý prášek, chutí trochu připomínající hlínu a písek, ovšem výsledky s tímto přípravkem jsou opravdu výborné. Saprosorb obsahuje celou řadu vitamínů, mikro a makro prvků a aminokyselin, které naše tělo potřebuje.
Saprosorb.png
Jaké jsou mé zkušenosti?

Nyní je to již měsíc, co Saprosorb užívám. Každé ráno zapiji čajovou lžičku cca 100 ml vody. Po týdnu se mi zlepšilo trávení a i při stejném stravovacím a sportovním režimu, byly znát úbytky na váze. Za 2 týdny 1 kg, což je podle mého velmi dobrý výsledek. A když jsem začala i více cvičit, tělo se začalo více „rýsovat“ a cítím také více energie. Ovšem nedoporučuji jej jíst navečer. To si zakládáte na bezesnou noc. Ovšem, ... pokud nechcete s partnerem či partnerkou jen jít spát, potom Saprosorb jen a jen doporučuji.
V současné době u nás ještě není Saprosorb k dostání, ovšem brzy se už k nám dostane a garantuji Vám, že to bude opět výživářský boom.
autor: Myshak
08.11.2017 17:12:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one