Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
SURPANshop.cz.png
banner aqua rebell čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner MasterLine čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jednoduché a levné recepty

Houbové rizoto.png
Ráda zkouším pro mě nová a zajímavá jídla. Když jsem v mém oblíbeném internetovém obchodu zahlédla tuto směs na přípravu houbového špaldota, neváhala jsme ji koupit. Velice mě zaujal obal a složení natolik, že jsme dostala na toto jídlo okamžitě chuť.
Sýrové kuličky k vínu recept.jpg
Krásný letní večer, chlazené vynikající víno, skvělá atmosféra, povolná drahá polovička. Co víc by si mohl člověk od rande přát? Třeba luxusní sýrové kuličky k vínu. A dokonce si je můžete předpřipravit sami podle našeho receptu.
pstruh na másle recepty.jpg
Plavala rybička po Dunaji, než jsme ji snědli. Dnes si ukážeme recept pstruha na másle. Vynikající ryba, která chutí rozhodně přebije činské pangasy. A hotovo budete mít za chvilku.
Lehký zeleninový salát.jpg
Hlavně v létě se hodí lehký zeleninový salát. Jeho příprava je jednoduchá a zvládne ji i nešikovný kuchař. Při krájení ale bacha na prsty. Jinak by se nemělo nic přihodit. Hodí se hlavně v horku, kdy nemáte moc hlad.
Vaječná omeleta recept.jpg
Nic jednoduššího na přípravu ani neznám. Tohle musí zvládnout i ti, kteří stejně jako já, umí jen čaj a kafe. Ale krom těchto nápojů si můžete udělat i pokrm, třeba k čaji o páté. Stačí to jen nepřipálit.
Bábovka recept.jpg
"Ty jsi ale bábovka" řekla po ochutnání jejího dnešního výsledku. Ještě aby ne, dnešní výtvor se opravdu povedl. A pokud si také chcete pochutnat na vynikající domácí vanilkové bábovce, stačí dodržet dnešní recept.
Recepty pro chlapy.png
Protože jsem člověk, který si rád pochutná, ale zároveň jsem kategoricky odmítal vaření, pochyboval jsem i o svém prvním pokusu. Je pravda, úplný kuchyňský mamlas by se do toho pouštět neměl.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one