rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Incident u jezera

Incident u jezera.png
Následující příběh se stal moji kamarádce. Protože si přečetla článek o mamáncích, popsala mi svůj příběh, který se jí před léty stal.
Začíná příběh o panu K
V posledním ročníku školy jsem randila čtyři měsíce s mužem o deset let starším. Vše se zdálo dokonalé. Zval mě na romantické večeře, procházky, výlety a kupoval dárečky. Byl velmi pozorný a milý. Věřila jsem, že tento muž bude konečně rozumnější než ti, kteří byli před ním, až do chvíle, kdy mi provedl něco příšerného.
Incident u jezera pomsta.png
Jednoho krásného odpoledne jsem rozhodla, že se pojedeme koupat k jezeru. Byl to jeden z těch dní vhodných na opalování a odpočinek u vody. Našli jsme si pěkné místečko u jezera, kde jsme rozložili deku a posadili se. Plavky jsem si chtěla obléci v kabince, ale byla u ní velká fronta. Pan K řekl, že mi podrží osušku, abych se mohla v klidu převléci, aniž by mě kdokoliv viděl. Já ráda souhlasila. Stoupnul si za mě, omotal okolo mě osušku, kterou držel a čekal… Když jsem měla svlečené tričko i s podprsenkou osušku pustil na zem. Nevím, co ho to popadlo. Chytil mně ze zadu ruce a rozpažil je tak, aby mě všichni viděli. Já se vzpouzela a křičela, ať mě nechá a pustí mě. On se jen smál jak hyena. Viděli mě snad všichni lidé u jezera. Proběhlo to tak nečekaně a rychle, že všichni zúčastnění stáli jako opaření a nevěřili tomu, co vidí.
 
Cítila jsem se stejně jako Angelika ve filmu "Angelika a sultán", kdy ji zajali a ukazovali nahou šejkům v dražbě otrokyň. Hned jak mě pan K pustil ruce, dostala jsem velký vztek. Oblékla si tričko a bez milosti mu dala pár ran pěstí. V té době jsem hodně sportovala a byla jsem silnější než on - jak se ukázalo. Pak jsem mu stáhla kraťasy přímo i s trenkama, až ke kotníkům.
 
Rybáři z protějšího břehu jezera vybouchli smíchy, hned se přidali ostatní lidé okolo nás a následoval davový potlesk s hvízdáním. On se mohl hanbou propadnout, jakmile si uvědomil, co provedl. Já vítězně odcházela za potlesků lidí s hlavou zdviženou. Potom jsem jen zaslechla, jak muži z davů na pana K pokřikují do ko.otů, že se to slečnám nedělá, atd..
 
Při odchodu jsem zahlédla kamaráda, který ke mně spěchal. Řekl, že mě odveze domů, abych nemusela pěšky tolik kilometrů. Celou cestu jsme se smáli a obdivovali, jak jsem tu situaci zvládla a pohotově zareagovala. Pan K dostal, co si zasloužil.
 
Zajímá vás, proč to Pan K udělal?
Po letech se kámoška dozvěděla, že se chtěl pochlubit a ukázat jakou má pěknou slečnou. Je tohle myšlení zdravého jedince?
 
Další zajímavé články, tentokrát o mamáncích naleznete pod odkazy: Mamánci a Pokračování mamánků.

Autor: ZuVa
22.11.2015 22:44:52
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one