rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Legíny a velbloudí stopa - jak to vidí chlap

velbloudí stopa.png
Chlapi z naší republiky se proslavili ponožkama v sandálech. A protože ženy nechtěly zůstat někde v pozadí, vyšpulily na svět popředí. A kdo chce zcela přesný popis, jde o velbloudí stopu.
Tenhle článek jsem chtěl napsat už několik měsíců, hlavní problém ale byl v tom, že jsem nenašel žádnou oběť, kterou se mi podařilo vyfotit. Chtělo to něco opravdu drsného.

Když v Blesku můžou fotit Dalibora Jandu a jeho svázané nádobí v riflách, bylo nutné připravit kvalitní průvodní fotky přímo z terénu. A po několika měsících se podařilo. Stačí, když kolem Vás propluje kytovec nastřelený v něčem, co by bylo malé i drobné modelce.

Legíny se totiž ve světě staly módní záležitostí. Jenže v Česku nebyla tato móda správně pochopena a vznikly z toho dva extrémy.
První příklad přesně vystihují moje fotky
Narvi do malých legín nebo elasťáků prdel štyrského valacha. A pak dělej jen malé kroky. I když, pokud legíny prasknou, nic se neděje, stejně toho už víc ukázat nemůžeš. Okolí je stejně už dost pohoršeno.
tlustá v legínách.jpg
uplé legíny.jpg
Druhý příklad je pro chlapy mnohem lepší, i když...
Jsou to holky, které mají velmi pěknou postavu a tyto legíny jim sedí. Ovšem je potřeba vysvětlit, že na tuto spodní část oděvu patří alespoň krátká sukně. Přesné kopírování kůže a jiných ústrojí totiž odhalí detailní tvarování, geodet by to nazval vrstevnicemi a přesným modelem krajiny, které by nemělo být odhaleno nikomu jinému, než sexuálnímu partnerovi. Jak myslíte, že to působí na muže, když vidí na procházce tři pěkné kamarádky s přesným otiskem rozkroku? Minimálně je úplně mimo.
 
A protože jsem nenašel ve svých fotkách žádný příklad druhé kategorie, rozhodl jsem se použít fotku, na které je podobný tvar a tato rostlina má příznačné jméno - klitorie.
klitorie.jpg
Shrnutí
Holky z první kategorie, mějte soudnost a vezměte si něco volného. Holky z druhé kategorie, neukazujte své klitorie.
22.11.2015 22:35:05
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one