rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6492"
Já jsem teda jenom pro tu soudnost. Když baba vypadá a má dobrou postavu, ať si vystrkuje co chce. Musim ale podotknout že kolikrát vzadu je lepší vidět tanga než holou pr...l, teda zadnici. Nemyslim že by to bylo ošklivější ale s tangama je to tak nějak tajemnější pohled.
Na mou výšku a pozadí bych ven legíny nevzala. Myslím, že je ani nemám. Jen takové těsnější úpletové kalhoty, které v zimě vezmu pod sukni nebo kabát, když vyběhnu do vedlejšího obchodu. Vnučky i snachy nosí legíny, mají na to postavu a přes ně ale delší triko, takže ty choulostivé partie jsou schované. Navíc spíš doma než ven. Ono není na silných ženách ani upnuté oblečení, zvláště trička, na kterých se rýsuje každý faldík těla. Také moc volné "stany" nejsou dobré. Spíš polosplývavé oblečení, jen rýsující postavu a navíc upoutat oči na tu partii, která stojí za to. Mám to vyzkoušené, zvláště v mladých letech.
Tak to se povedlo : ) Moc hezká úvaha. Bohužel mám doma velké zrcadlo a legíny nosím velice ráda - takže - souhlasím s každým slovem. Já proto za branku od baráku v legínech jdu tak akorát vynést koš.

Jo a ještě taková douška: všimla jsem si, že se legíny - ačkoliv jsou jinak velmi pohodlné - s přibývajícím objemem břišních partií rády chovají nevyzpytatelně. Stačí se párkrát sehnout a zvednout štěňátko, aby nechodilo do schodů a legíny se nekontrolovatelně rolují z břicha dolů : ) Co s tím? Odhodit štěně? Vyhrnout kaťata? Nebo pokračovat v chůzi do schodů a doufat, že je na zadku nějaká zarážka, co zabrání ukázat okolí holý zadek. Proč holý? Protože se na legíny narolují i kalhotky. Toť dilema. Horší, než Hamletovo "Být, či nebýt - to je, oč tu běží" : )
Děkuji. Je to věčné dilema :-D
09.01.2016 20:05:15
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one