rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Pokračování Mamánků

Mamánek.png
Další díl oblíbeného článku o mamánkovi, který si na obsluhování své matky zvykl tak, že sám pořádně nic neuměl a nevěděl. Doufám, že se Vám bude i pokračování líbit.
Pan Q a jeho fatální neznalost základní hygieny
 
Konečně byl víkend a čekaly mě další společné chvíle s novým panem Q. Náš vztah byl teprve v začátcích, a tak jsem si do tašky nabalila vše, co budu ty dva dny potřebovat. Nebudu vám nic namlouvat, převážná část byla samozřejmě drogérie jako kartáček, šampón, krém, fén, atd. Když pan Q viděl můj kartáček na zuby řekl: "Jé ty máš jiný kartáček než já. Já ho zkusím" a odešel. První moje reakce: zůstala jsem zaražená. Druhá reakce: pomyslela jsem si, že si dělá srandu. Třetí reakce: rozběhla jsme se do koupelny. A co vidím? Pan Q stojí u zrcadla, drží můj kartáček v ruce a chystá si ho dát do pusy. Hned jsem přiskočila a vytrhla mu kartáček z ruky. Okamžitě jsme mu vyhubovala a řekla, že to bylo naposledy, co na to jen pomyslel. Neznám nikoho, kdo by měl takové mezery v hygieně.
Mamánci.jpg
Ráno jsme se probudili po udobřovacím večeru nahatí v posteli. On vstal a šel si do šuplíku pro nové trenky. Ty, ale nenašel. Ptala jsem se: "Co tam hledáš?" On odpověděl: "Ty trenky si vzal asi taťka." Zeptala jsme se: "Co by dělal s tvým prádlem?" On: "Máme stejný šuplík, a tak mně vzal ty poslední." Já tomu nechtěla věřit a řekla jsem: "Chceš mi říct, že když jsme spali nazí, vkradl se sem tvůj otec a vzal si tvoje trenky? Ty nosíš se svým otcem stejný prádlo? To nemůžeš myslet vážně!" Pan Q na tom neviděl nic špatného. Byla jsem úplně znechucená. Pan Q nechtěl ani přistoupit na žádnou změnu. Nechtěl, aby každý z nich měl ve svém pokoji svoji skříň s vlastním prádlem. Vztah tedy šel hned ke dnu.
 
Když si dnes vzpomenu, jak jsem spala s mužem, co nosil stejné prádlo spolu s otcem... bléé.
 
První článek o mamáncích naleznete pod tímto odkazem: Mamánci.

Autor: ZuVa
 
22.11.2015 22:42:07
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one