rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2374"
Krásně napsáno...Mám zcela stejnou zkušenost.
Dobrý den. Chci se zeptat ohledně trhání zubů. Na klinice dSmile mi nabízí trhání osmicek pri narkoze...coz v mem pripade by bylo myslim super. Mate nejakou podobnou zkusenost?
Dobrý den, bohužel nemám. Zatím jsem si vždy užíval trhání osmiček bez narkózy. Ani jsme podobnou nabídku nedostal. Ale jako chlap musím něco vydržet :-). Přeji pěkný den
Dám tady do placu svoje životní příběhy.Jednou mně začaly bolet zuby tak, že jsem brečel bolestí. Ano lehl si na zem a brečel jak to bolelo.Nebyl jsem schopen říct který zub bolí nakonec jsem k doktorce přišel a řekl že s tím musí něco udělat jinak skočím z okna abych měl od té bolesti pokoj.Sáhla k vytržení pravé horní osmičky- tehdy jsem je měl všechny a osmy rostou všechny nakřivo.Dostal jsem 3 injekce, lékařka zub vytrhla. Samotný akt je zajímavý- bolest absolutně žádná, jen nepříjemné skřípání kleští o sklovinu.Co bylo zajímavé a nepříjemné pak, že jazyk poznal, že není něco v pořádku a furt jsem mimoděk do té díry vzadu cpal ten jazyk. směšné divné.
Loni opět bolest už ne tak silná ale fakt dlouhotrvající a taky, přistoupil pan doktor k trhání levé dolní osmy.Injekce ok celá pusa mi strnula že jsem ani neuměl mluvit jen blábolit.Trhání an doktor se hodně zapotil, opět bez bolesti ale to kroucení hlavou apod. on ten zub nějak neuměl vyškubnout ven i když byl už volný.Nakonec se to povedlo.Stalo se v 7:30 ráno já se odvezl kousek busem a pak 12 km pěšky- pořád posa umrtvená.14 dní jsem pak nevěděl jestli mě bolí pusa z toho vytrženého zubu- opět na tabletkách- nebo se spletl a osma to nebyla. Dnes píšu, že byla. Ale ta rekonvalescence trvala sakra dlouho.
Přes tyto zážitky si myslím, že osmy jsou na tom úplně krásně- protože jdou ven bez náhrady, jakmile vám vytrhnou jiný zub, většinou se pak začne dělat další úkony a finance aby bylo na místě starého něco nové.
Teoreticky to bude do koce života ještě 30 x, záleží na genetické dispozici. Přeji nebolavé zuby.
Díky, asi to budou nakonec všechny. Horních osmiček jsem se ale bál asi nejvíc. A když to bylo prefventivně, tak to byla pohoda :-). Také přeji klid se zuby :-)
Osmička = hračka. Vpravo nahoře mi začalo v 36 letech cosi bolet. Čím dál tím víc a hlavně při jídle, jak se tvář o cosi otírala. Zubařka na to mrkla, pak na mne, sklopila opěrák hlavy a hlásí. Osmička se prořízla z dásně na bok do tváře a je zkažená. Vezmu ji hned ven. Pích injekce, chvilku pauza, pak kleště a chřup. Sedím s pusou dokořán a čekám na druhou etapu = dolování kořene. Zubařka se sestrou se smějí, jak dlouho tady budete "větrat" otevřenou pusou. No až to vydlabete. Žádný strach zub je venku, měl jen náznak kořene a vyloupl se raz dva.
Druhá osmička vylezla pěkně rovně, ale nějak poškodila sedmičku. Ta se zkazila a musila ven. Obroušená osmička ( samozřejmě zrentgenovaná ) sloužila na zavěšení můstku. To broušení byl porod, vzadu pusa oškrtaná bruskou. Můstek držel 10 let a začal být citlivý na teplé, až ho žvýkačka kompletně vytáhla. Osmička byla pod ním vadná a letěla ven na první záběr kleštěmi.
Osmička, fuj! :D Viděl jsem svoje rentgeny a asi mě to taky časem čeká. Bojím se jak čert kříže, tak snad nebude potřeba nic rvát ven! :D

http://thsvet.blogspot.cz/
19.05.2020 09:54:58
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one