rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jakou máš opici.png
Pro mnohé začínají letní prázdniny a to pro některé znamená, že bude hodně příležitostí si popít pěkných pár litrů alkoholu. Někdo to zvládá s přehledem, některé, tedy spíš většinu to nějakým způsobem dostane.
Těch trapasů a problémů, které mohou pak nastat je nespočet. Kterým typem alkoholického draka trpíte Vy?
Typy draků z chlastu.jpg
Rváč
S tímto typem "opilců" se asi setkal každý, kdo pravidelně navštěvuje nějaké kluby nebo hospůdky. Po pár pivech mají neodolatelnou chuť si někoho podat, výběr zpravidla není řízen nějakou provokací ze strany druhého, ovšem to pro rváče není žádný problém. Stačí když se na něj podíváte a on v tom vidí tu správnou možnost, jak začít konflikt.
 
Spáč
Typický ospalec, kterého zmáhá únava už po prvním pivku. Po druhém už usíná na stole hospody a budí se s odchodem své party. Je sice vyspaný, ale přišel o tu správnou zábavu.
 
Mrtvola
Oproti spáčovi povýšil ještě o jeden level výš. Chlastá do němoty než to jeho tělo vzdá a uloží jej na první místo, které se naskytne. Většinou je to nejbližší podlaha nebo chodník. Tento typ člověka pak ožívá až druhý den ráno, mnohdy až odpoledne nebo večer. Do té doby je neprobuditelný a mnohdy končí na záchytkách.
 
S chutí něco rozbít
Agrese se nemusí projevovat jen chutí někomu ublížit po pár "škopcích", ale pod parou můžete mít neodolatelnou chuť něco rozbít. Někteří likvidují popelnice po cestě domů skopnutím, ti hloupější mají neodolatelnou chuť trhat značky ze země, ukopávat zrcátka aut. Tady lze jen doufat, že je zavčas potká policejní hlídka nebo urostlý majitel vozu.
 
Mlčeti zlato
Tihle prostě neví, kdy mají skončit a prostě sklapnout hubu. Jsou rozjetí jako vlna tsunami a aby jste se dostali ke slovu, je potřeba využít toho, že se nadechne a spustit svou krátkou větičku, než se zase spustí svůj nekonečný monolog. Tento člověk rád baví kolektiv, ale vůbec si neuvědomuje, že se celá skupinka vůbec bavit nemusí.
 
Ukňouránek
Ukňouránek, nebo i ubečánek. Je to typ člověka, který si sebou na pivko bere své pocity ublíženosti a celou dobu, co se snaží utopit ve svém zlatavém moku, si vylévá své právě prožité nepříjemné zážitky. Ne, že by se měl hůř, než ostatní, ale prostě alkohol z něj udělá citlivku, která si pak přidává slzy do chlastu. Takový člověk je pak otravný, dá se přežít možná jednou, ale rozhodně si příště jeho pozvání dobře rozmyslíte.
 
Holkař
To je týpek, který jde s Vámi na akci a hned při první příležitosti, jak se trochu napije, se přilepí na nějakou osamocenou holku, se kterou by večer rád odešel. Od té doby se po něm slehne zem. Požije spolu s vyhlédnutou dívkou velké množství alkoholu a pak spolu zmizí. Mnohdy ani ne do svého bytu, ale za první keř. Ráno si pak uvědomí, že díky alkoholu jeho výběr byl poněkud nesprávný a v případě, že si ji nasáčkoval k sobě, snaží se jí zbavit. Nebo přichází uvědomění, že si sice "asi" skvěle užil, ale zapomněl na Kevina. Nene, na Kevina ne, ale na ochranu a teď možná čeká syna Kevina.
 
Vrhač šavlozubý
Vrhač šavlozubý je typ člověka, který o sobě ví, že mu alkohol nedělá dobře a stejně se naleje jako to prase. Než se vydá z akce domů, obhodí šavlí půlku záchodků, pokud tam vůbec stihne dolézt. Cesta dom je pak lemována jeho obsahem žaludku, který druhý den kolemjdoucím vypráví, že tu něco někomu nevyšlo. Hlavně centra měst v sobotní ráno jsou poseta stovkami vrhačů a v tuto domu procházet městem je jen pro silné povahy.
 
Tak co? Poznali jste se v nějaké kategorii nebo snad ve více? Já osobně jsem se viděl v tom mlčeti zlato. Téměř každé ráno po nějaké akci si říkám, že někdy je lepší držet hubu a pustit ke slovu i jiné. Nemusíte všechno hned vyprdelit. A přesto, že to o sobě vím, stejně to pak zase pokračuje i posléze.
22.11.2015 22:52:22
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one