rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Uzavřen ve svém těle

Pocity zraněného.png
Je ticho. Nikdo už nemluví. Počáteční hluk a křik ustanul. Byla to hrozná rána. Jediné, co ještě v té tmavé noci vnímám jsou modré pulzující odrazy majáků záchranných složek. I ty se pomalu rozplývají v mlhovém oparu. Nectím už ani bolest. Jen ležím nehnutě a je mi jasné, že tohle už asi nezvládnu. Nedoufám, přesto nechci odejít.
Chtěl jsem toho ještě tolik udělat, tolik zvládnout. V hlavě mi běží tolik myšlenek, mnohdy mi nedávají ani smysl. Jen prostě běží. "Zapoměl jsem zajít nakoupit." bleskla mi hlavou úplně nepodstatná myšlenka. "Možná, kdybych tam šel, nic by se nestalo." snažil jsem si přeplánovat minulost kvůli lítosti, kterou jsem cítil k sobě samému.
Autonehoda těžká.png
Byla to jen obyčejná cesta domů, jako každý den. "Co budu dělat, nechci zůstat, chci vstát a odejít" pomyslel jsem si a snažil se zvednout. Tělo mne vůbec neposlouchá. Chci volat o pomoc, ale z úst nic nevychází.

"Pomůžeme Vám, jen zůstaňte ležet v klidu" povídá klidným hlasem rozmazaný obličej nade mnou. "Jen to tady musíme trochu rozříznout, tak vydržte!" dodal s mírným nádechem rozkazu. Nemohu ani kývnout na souhlas.

Pochopil jsem, že se mě snaží z auta vystříhat.

"Jak je na tom ten z druhého vozu?" ptá se ten, co mě ukliďnuje. "Nic mu není, vyvázl jen s odřeninama!" dodává hlas, který nevím odkud přichází: "Je ale úplně na mol a nedal mu přednost!"

Konečně jsem začal chápat, co se stalo. Všechny myšlenky, které mi doposud probíhaly v hlavě se proměnily v čirou nenávist v někoho, kdo mi tohle způsobil. "Zase někdo, kdo riskuje ostatní životy a pod vlivem řídí." pomyslel jsem si se snahou o zuřivý pohled.

Mlhový opar, který jsem viděl se začínal proměňovat v bílé zářívé nekonečné světlo. Je mi jasné, že tuhle bitvu jsem prohrál. Bohužel to byl boj o život, o který mne připravil někdo, kdo byl pod vlivem a já byl ve špatný čas na špatném místě.
15.08.2019 22:10:06
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one