rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Vůbec mi to neříkaj - monolog

neříkej mi to.png
"Toš ogaři, kde ste kurňa? Čekám tu na Vás snad už půl století jak vocas a vy sa doplížíte vysmátí jak melóni. Tady Venca sa tu nudů hryže až si zežral šecky nehty na hnátě a Vojcek tu sedí jak nějaká dyňa."
"Ty víš co, ani ma to neříkaj, já na to nésu zvědavý. Nemám vůbec chuť tu poslóchat také dva vořechy. Na, dělej, chyť to a drž hubu a makaj ty vole. Šak za co myslíš, že ťa platím kurňa? Si myslíš, že prachy rostů na stromě ty prasa?"
monolog Valacha.jpg
"Neříkaj mi to, nechcu to posluchat. Si zase včéra chlastal s dcérkama na lúce, šak já sem ťa viděl. Bych ťa šupl do dyně krompáčem ty prasa. Du kolem z lesa od včél a vidím, jak sa ti tam lomcuje vlečka od zetora. Šak počkaj, až se to doví starej Horák, žes mu tam fidlal starů. Ten tak klidný nebude, jak já kurňa. Jak ťa to mohlo napadnůt? Neříkaj mi to. Šak on ťa zabije ty blbče. Nedávno jednu vytmelil tomu blbcovi z Lhoty, když sa zjevil na konírně, když zistil, že mu dře dcéru, až ho odtáhli pak na trakařu dom. Šak starý Skýpala říkal, že od tý doby ani z baráku ten rypák nevytáhl. Doma sa trúsí jak nějaká scíplina."
 
"Ale nedáš si řéct. Pořád ti to vysvětluju, pořád samé kokotiny vyváďáš. Když máš něco řéct, držíš tu svou blbů tlamu. Ticho buď, šak mluvím já teďkonc. Kdes to kurňa viděl, abys létal za cizejma starejma, takhle sem ťa vychoval či co? Sem ťa málo třískal po té čuni? Jak zas budů vypadať kurňa v knajpě a nebo před celů dědinů? Myslíš někdy i na to, když je dřístáš, ty mamlasu?"
22.11.2015 22:35:21
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one