Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

hrozny - jak se dělá burčák.png
Jak se dělá "selské" víno a burčák na Jižní Moravě? Každý z vinařů, který dělá ve svém sklepě víno, má svůj postup, každý se o něj stará trochu jinak. Proto jsou mnohdy trochu rozdílná a na rozdíl od kupovaných v supermarketech, mají své kouzlo. A co jsem zkusil na vlastní kůži je fakt, že po dobrém víně od vinaře, který dělá vína v menším množství a s láskou, mi nikdy není nijak nevolno.
Statistika návštěvnosti.png
Starý rok 2016 byl nahrazen rokem novým 2017 a my, Surpan a ZuVa, Vám všem přejeme hlavně zdraví, štěstí a samozřejmě lásku. Rok 2016 byl pro náš blog velmi důležitý a to hlavně kvůli stoupajícímu zájmu o mnohá témata, což je pro nás určitě dobrou motivací přinášet další návody a nápady.
Tvoje tvář má známý hlas.png
Televize Nova nedávno spustila první řadu pořadu "Tvoje tvář má známý hlas". Většinou televizi nesleduji a když už, tak jedině dobrý film. Dá se říct, že jsem na "Tvář" narazil úplně náhodou při opakování prvního dílu v sobotu ráno. A od té doby jej sleduji.
velbloudí stopa.png
Chlapi z naší republiky se proslavili ponožkama v sandálech. A protože ženy nechtěly zůstat někde v pozadí, vyšpulily na svět popředí. A kdo chce zcela přesný popis, jde o velbloudí stopu.
neříkej mi to.png
"Toš ogaři, kde ste kurňa? Čekám tu na Vás snad už půl století jak vocas a vy sa doplížíte vysmátí jak melóni. Tady Venca sa tu nudů hryže až si zežral šecky nehty na hnátě a Vojcek tu sedí jak nějaká dyňa."
kam svět směřuje.png
Čím dál víc čteme na různých předních portálech žurnalistiky nepřeberné množství negativních zpráv. Ať je to počátek války v Evropě, ebola v Africe, která se šířila světem, nedostatky potravin.
pálava raft vltava.png
Občas člověk musí udělat něco šíleného, takže na nabídku jet na Vltavu jsem prostě kývl i když jsem měl 2 hodiny na přípravu. Hodinu jsem se tak nějak chystal, druhou hodinu jsem obvolával všechny, se kterýma jsem byl domluven. Dostal jsem i dovolenou takhle na rychlo, takže třídenní pařba na vodě mohla začít.
Pocity zraněného.png
Je ticho. Nikdo už nemluví. Počáteční hluk a křik ustanul. Byla to hrozná rána. Jediné, co ještě v té tmavé noci vnímám jsou modré pulzující odrazy majáků záchranných složek. I ty se pomalu rozplývají v mlhový opar. Nectím už ani bolest. Jen ležím nehnutě a je mi jasné, že tohle asi už nezvládnu. Nedoufám, přesto nechci odejít.
Odstupné a kdy jej dostanu.png
V roce 2014 se občanském zákoníku událo mnoho změn, proto jsem se zajímal, zdali i při výpovědi z pracovního poměru se udály nějaké změny. K mému překvapení se nic nezměnilo.
Tik v oku.png
Tikání oka může být hodně nepříjemné, hlavně pokud Vás doprovází již několik dní. Pokud nezabere některá z rad, je dobré navštívit lékaře, který přesně určí problém.
Přestal jsem kouřit.png
Kuřák smrdí. Hlavně, když musíte vdechovat kouř na zastávce nebo v restauraci u jídla. Bohužel pokud již jednou propadnete kouzlu tabákových výrobků, horko těžko se návyku zbavuje.
Jak se stát úspšným.png
Plánování má smysl. Pokud máte nějaká sny a cíle, plánovat prostě musíte. Tvrdit, že tvořit plány nemá cenu, že se vždy něco změní a zhatí, je jen omluvou nedostatečné snahy něco změnit či dokázat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one