Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
SURPANshop.cz.png
banner aqua rebell čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner MasterLine čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

Projevy nedostatku hořčíků - v jakých potravinách je hořčík.png
Únava, častější bolesti hlavy, křeče ve svalech. To je jen pár základních projevů nedostatku hořčíku, tedy magnesia. Ale ani pravidelná konzumace potravin s vyšším obsahem hořčíku nemusí úplně vyřešit problémy s nedostatkem, pokud jej tělo nevstřebává v dostatečném množství.
Nejde elektrika.png
Jak jsem se letos radoval, když jsem se stěhoval do domku, kde není plynové vytápění, ale pouze elektrické. Říkal jsem si, že až nám Putin utáhne kohoutky v zimě, tak nezmrznu. Jenže to jsem nečekal, že přijde ledová kalamita, která odřízne naší obec od elektriky.
Incident u jezera.png
Následující příběh se stal moji kamarádce. Protože si přečetla článek o mamáncích, popsala mi svůj příběh, který se jí před léty stal.
věk zvířat.png
Stáří zvířat se hodně liší. Některá žijí jen pár dní a jiná se dožívají neskutečně dlouhého věku. Několik dlouhověkých zvířat vás možná i překvapí, jak vysokého věku se dožívají, hlavně tím, že několikanásobně přežívají průměrný lidský věk.
Jak stopovat.jpg
Je to asi nějaký ten měsíc, kdy mě zaujal na blog.cz nějaký článek o stopování. Rozhodl jsem se, že až bude víc času, podělím se i já o zkušenosti "z mládí", jak jsem stopoval, jak to šlo, na co si dát pozor.
Brigáda.png
Asi jako každý, kdo si někdy chtěl něco pořídit v době, kdy jej ještě živili rodiče, jsem si hledal brigádu. Protože jsem chtěl nový mobil nebo notebook, hledal jsem jakoukoliv práci, kde si něco vydělám. A protože jsem se nikdy nezalekl žádné práce, zkusil jsem brigádničit v hromadě oborů a získat praxi, kde se jen dalo.
Manažer.jpg
Je pozdní večer. Aleš se právě posadil po celodenní námaze z práce do svého polstrovaného křesla v malé pracovně. Chvilkama ani nedýchá. Zamyšleně sleduje obrovský obraz nádherné krajiny, kterou zachytil někdy před půl stoletím jeho praděda.
Kdy jsou státní svátky.png
Státní svátky jsou pro většinu pracujích důležitými dny volna, kdy si prostě můžou oddychnout. Ne každý ale ví, proč je volno a případně kdy. Připomeneme si tedy tyto významné dny.
Open TTD - strategická hra.png
Strategická hra Tyccon transport deluxe je hodně starý kousek, který pro velkou oblibu byl předělán. Zvětšily se mapy, zlepšila se grafika (grafiku si může nastavit každý sám - třeba busy student agency atd).
Povolit eutanazii.png
Kdy asi umřu? Chci to vůbec vědět? Popravdě osobně bych o tuto informaci rád přišel. Vědět, že mi zbývá určitý počet dní, let, desetiletí, by ve mě hlodal a asi bych nebyl schopen užívat si život. Ale co když už není jiná volba a zákeřná nemoc v pokročilém stádiu Vás zničila natolik, že tělo již nemůže boj vyhrát?
Co dělat, když srazím psa.png
"Konečně domů", řekl jsem si včera v podvečer, když jsem jel z práce. Blíží se obec, zpomalím. Přede mnou jelo starší Volvo, které ale rozhodně nemělo v plánu snížit v obci rychlost. Řítil se pravděpodobně 80 tkou. Za značkou obce je menší zatáčka. Volvo mi zmizelo z dohledu.
Cestování v čase.png
Dnešní doba není jednoduchá, ale když se zamyslím, která doba by byla ta lepší pro žití, rozhodně bych neměnil. S trochou nadsázky vysvětlím proč:
Kde začít? Asi v malé jeskyni s jednoduchými malbami, bez ústředního topení, kde i myši utekly mrazem. Zde se válí několik kožešin a já zjišťuji, že mám na sobě jen dost málo textilu, který by mě v té klemře zahaloval.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one