Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

Česká pošta recenze.png
Jak se na slavné České poště chovají k balíkům, bylo již ukázáno na mnoha videích i ve zprávách. Tím ale služby České pošty nekončí. Bohužel tímto problémy s touto slavnou státní firmou nekončí.
paranormální jevy - duch na videu.png
Na internetu se objevují miliony různých fotek a videí, kde se vyskytují různé paranormální jevy. Některé jsou podvrh již od prvního pohledu, některá jsou jistojistě odrazem světel, o kterých nemusí vědět ani ten, kdo takové video pořizuje a sám uvěří, že pořídil něco nadpřirozeného.
město versus vesnice.png
Co je lepší? Živé město nebo klidnější obec?
Protože jsem měl tu možnost, vyzkoušet bydlení v Brně, ale i ve dvou vesnicích (v jedné 600 lidí, v druhé 2000 lidí) rozhodl jsem se sepsat svůj názor, co mi vyhovuje víc. Pravdou ale je, že každému vyhovuje něco jiného.
Statistika návštěvnosti.png
Dnes 15.7.2016 je to přesně rok, od založené tohoto blogu. Společně s přítelkyní se snažíme pravidelně přinášet zajímavé nápady a informace, které mohou být prospěšné, poradí Vám nebo naopak společnými silami s Vámi čtenáři, především u akvaristických článků, přicházíme na zdokonalování nápadů nebo lepší řešení problémů.
důchodci jako řidiči.png
Jejich tempo je vražedné, když pádí do kauflandu pro zboží v akci. Protože nemohou pořádně chodit, volí většinou kolo nebo auto. Autobusem to mají bohužel moc daleko a nemohou tahat plné tašky zlevněného zboží kilometr na bus.
Prázdniny ve školním roce 2015-2016.png
Nejdůležitějšími dny v roce pro většinu žáků a studentů jsou prázdniny, svátky a všechny dny volna. Proto si dnes ukážeme všechny dny volna, které platí pro základní školy, střední školy, základní umělecké školy a konzervatoře, které vás čekají ve školním roce 2015/2016.
komentáře.png
Když se pod článkem diskutuje, je to asi pro každého autora informace, že článek nějakým způsobem zaujal. Osobně mě potěší komentáře, protože vím, že články někdo čte.
vodná fontána Brno.jpg
Od 10.listopadu 2014 jste mohli v Brně, u Janáčkova divadla vidět krásnou barevnou fontánu a vodotrysky. Objevila se zde při revitalizaci parku a na rozdíl od Brněnského orloje se lidem opravdu libí.
Jsou drogy dobré.jpg
Jsou čtyři hodiny ráno a já nemůžu spát. Z nějakého důvodu mě napadlo zajímavé téma na článek a protože jsem měl zrovna rest ve vydání a možná se mi i o tématu zdálo (fakt netuším proč mě zrovna tohle napadlo), tak jsem nad tím začal přemýšlet.
Kouzelník magie Sládek.png
Před pár dny jsme měl možnost podívat se na vystoupení Ondřeje Sládka, který se stal mistrem české republiky v moderní magii a je prý zároveň nejlepší iluzionista v republice.
Lego.png
Lego je nejpopulárnější stavebnice, která obsahuje malé kostičky, doplňkové díly jako jsou stromy, květiny, kolečka, sklíčka a další.
Mamánek.png
Další díl oblíbeného článku o mamánkovi, který si na obsluhování své matky zvykl tak, že sám pořádně nic neuměl a nevěděl. Doufám, že se Vám bude i pokračování líbit.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one