Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner Oase BioMaster čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

Cestování v čase.png
Dnešní doba není jednoduchá, ale když se zamyslím, která doba by byla ta lepší pro žití, rozhodně bych neměnil. S trochou nadsázky vysvětlím proč:
Kde začít? Asi v malé jeskyni s jednoduchými malbami, bez ústředního topení, kde i myši utekly mrazem. Zde se válí několik kožešin a já zjišťuji, že mám na sobě jen dost málo textilu, který by mě v té klemře zahaloval.
Česká pošta recenze.png
Jak se na slavné České poště chovají k balíkům, bylo již ukázáno na mnoha videích i ve zprávách. Tím ale služby České pošty nekončí. Bohužel tímto problémy s touto slavnou státní firmou nekončí.
Jak začít sbírat mince.png
Důležité je, rozhodnout se, které období a jaký typ mincí je pro mě nejzajímavější. Vybrat si můžeme pomocí toho, jak se nám mince tohoto období líbí, v jakém státě byly raženy, jak je složité tyto mince sehnat, z jakého materiálu jsou a jak se pohybuje cena těchto kusů, abychom po zakoupení několika kusů nezjistili, že na další rozšiřování sbírky nejsou prostředky.
Proč Japonci nosí roušky.png
Nedávno jsem se díval na dokument o Japonsku a Japoncích. Opět jsem si všiml, že plno obyvatel této země nosí roušky skoro u každé příležitosti až jsem se rozhodl zjistit, proč tomu tak je.
Co na bolest hlavy.png
Migréna je neskutečně nepříjemná bolest hlavy, kdy jste totálně nepoužitelní, je Vám totálně zle a mnohdy dochází i ke zvracení. Dlouho mi trvalo zjistit, z čeho ji mám. Dokonce mi na neurologii diagnostikovali migrénu s aurou aniž bych věděl, co to vlastně je a jak proti ní bojovat.
Jak se zbavit myší.png
Mít doma myš je opravdu nepříjemné. Hlavně když se přemnoží a Vy už nevíte, co s tím. Je to nehygienické. Myši všude nechávají bobky a zůstává po nich nepříjemný zápach. Nejhorší je, že se to může stát i když jste pořádní a nikde nenecháváte žádné zbytky jídla. To se Vám pak můžou myšky pustit do oblečení, sedačky nebo jako v mém případě - do myčky.
Prázdniny ve školním roce 2015-2016.png
Nejdůležitějšími dny v roce pro většinu žáků a studentů jsou prázdniny, svátky a všechny dny volna. Proto si dnes ukážeme všechny dny volna, které platí pro základní školy, střední školy, základní umělecké školy a konzervatoře, které vás čekají ve školním roce 2015/2016.
Jakou máš opici.png
Pro mnohé začínají letní prázdniny a to pro některé znamená, že bude hodně příležitostí si popít pěkných pár litrů alkoholu. Někdo to zvládá s přehledem, některé, tedy spíš většinu to nějakým způsobem dostane.
Výstava vín Valtice.png
"Vínečko bílé, jsi od mej milej, budu ťa pít, co budu žít, vínečko bílé." Takto by se asi dala shrnout výstava vín ve Valticích, kde jsem se v pátek podíval. Akce je to zajímavá, můžete ochutnat vše, co Vám přijde pod ruku. Tedy pokud to zvládnete.
Víno.png
Před pár týdny jsem dostal skvělou příležitost přiblížit se k jednomu ze svých snů - umět poznat víno. A to jak kvalitou, tak i odrůdově. Jako člověk, který alkohol pije jen zřídka a v rozumné míře, jsem donedávna ani víno nepil. Tedy než jsem se přistěhoval na jih Moravy, kde vínu přicházím na chuť.
Protože je to tady sklípek vedle sklípku, pár jsem jich už obešel a ochutnal víno tady v obci. Co mě nejprve zaujalo je, že po víně ze sklípku mi nikdy nebylo ráno nevolno, především mě nebolela hlava, což u kupovaných vždy a proto jsem víno léta nepil.
Pohádka o kvalitním královském doručovateli.png
Bylo jednou jedno malé království. I přes jeho menší rozlohu, byl problém s doručováním zásilek a to i přesto, že hospodářství, které mělo všechny zásilky na starost, dostávalo mnoho zlaťáků na svůj provoz přímo od královského spolku. Jejich koně s povozy byli zdobeni zlatem, drobná hospodářství byla časem na každé vsi. Začali si říkat Královská pošta.
velikonoční koledy - hody, hody doprovody, dejte aspoň litr vody.png
Koledou na Velikonoce nic nezkazíte, naopak můžete velmi mile překvapit takovou, která není zas tak běžná. Na tomto blogu jsem připravil říkanek několik, ať už to jsou tradiční, méně časté a jednu jsem složil sám. Stačí si vybrat, pod každou koledou najdete odkaz na další a to jak pro děti, tak i dospělé.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one