Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

Mamánek.png
Muži, co žijí stále u rodičů na svůj poměrně vysoký věk. Jsou to hlavně ti, kteří sice od svých dvaceti let pracují v zaměstnání, ale ještě se nebyli schopni osamostatnit. Doma u mámy mají vše, co potřebují. Tak na co by se snažili? Proč by je něco ohledně života a vztahů mezi lidmi zajímalo?
seriál MASH 4077.jpg
Právě jsem se dodíval na poslední díl seriálu MASH a myslím, že si zaslouží připomínku, že se něco tak vynikajícího natočilo. Každý rok si jej minimálně jednou sjedu. Za mě nejlepší seriál, co kdy byl. Humor protínající útrapy války, tedy policejní akce, jak se tomu dříve říkalo.
Prázdniny ve školním roce 2016-2017.png
Nejdůležitějšími dny v roce pro většinu dětí jsou prázdniny a státní svátky, tedy volno. Proto si dnes vypíšeme všechny dny volna, které platí pro základní školy, střední školy, základní umělecké školy a konzervatoře, které vás čekají ve školním roce 2016/2017.
Nejde elektrika.png
Jak jsem se letos radoval, když jsem se stěhoval do domku, kde není plynové vytápění, ale pouze elektrické. Říkal jsem si, že až nám Putin utáhne kohoutky v zimě, tak nezmrznu. Jenže to jsem nečekal, že přijde ledová kalamita, která odřízne naší obec od elektriky.
Incident u jezera.png
Následující příběh se stal moji kamarádce. Protože si přečetla článek o mamáncích, popsala mi svůj příběh, který se jí před léty stal.
Jak stopovat.jpg
Je to asi nějaký ten měsíc, kdy mě zaujal na blog.cz nějaký článek o stopování. Rozhodl jsem se, že až bude víc času, podělím se i já o zkušenosti "z mládí", jak jsem stopoval, jak to šlo, na co si dát pozor.
Brigáda.png
Asi jako každý, kdo si někdy chtěl něco pořídit v době, kdy jej ještě živili rodiče, jsem si hledal brigádu. Protože jsem chtěl nový mobil nebo notebook, hledal jsem jakoukoliv práci, kde si něco vydělám. A protože jsem se nikdy nezalekl žádné práce, zkusil jsem brigádničit v hromadě oborů a získat praxi, kde se jen dalo.
Manažer.jpg
Je pozdní večer. Aleš se právě posadil po celodenní námaze z práce do svého polstrovaného křesla v malé pracovně. Chvilkama ani nedýchá. Zamyšleně sleduje obrovský obraz nádherné krajiny, kterou zachytil někdy před půl stoletím jeho praděda.
Přeplatek za energie.png
Platíte v pronájmu bytě či domě zálohu na energie a po roce zjistíte, že máte přeplatek. Máte tedy logicky nárok na vrácení peněz od pronajímatele. Pronajímatel ale zdržuje a cuká se.
Kdy jsou státní svátky.png
Státní svátky jsou pro většinu pracujích důležitými dny volna, kdy si prostě můžou oddychnout. Ne každý ale ví, proč je volno a případně kdy. Připomeneme si tedy tyto významné dny.
Chci vůbec dítě.png
Děti. Smysl života. Teda mělo by to tak být. Vždy jsem děti nebo jedno dítě chtěl. Ale poslední dobou stále více uvažuju o tom, zdali si přidávat velkou dávku starostí minimálně na 18 let, nebo abych byl přesnější na celý zbytek života.
Práce na měsíci.jpg
Je ráno, tak jako každý den se obleču do své bleděmodré kobinézy, nasadím si helmu rukavice a boty. Do přední upravené vodotěsné kapsy vysypu snídani v prášku a zajilu vodou. Pomocí hadičky, která vede až do helmy usrkávám až do oběda, kdy přidám podobnou směs.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one