Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

Důchodu se nedočkáme.png
"Čao Franto, ty ještě žiješ?" ptám se, když nastupuju do autobusu a vidím svého kamaráda Frantu, který je i přes svůj věk 80 let stále řidičem autobusu.
Open TTD - strategická hra.png
Strategická hra Tyccon transport deluxe je hodně starý kousek, který pro velkou oblibu byl předělán. Zvětšily se mapy, zlepšila se grafika (grafiku si může nastavit každý sám - třeba busy student agency atd).
Povolit eutanazii.png
Kdy asi umřu? Chci to vůbec vědět? Popravdě osobně bych o tuto informaci rád přišel. Vědět, že mi zbývá určitý počet dní, let, desetiletí, by ve mě hlodal a asi bych nebyl schopen užívat si život. Ale co když už není jiná volba a zákeřná nemoc v pokročilém stádiu Vás zničila natolik, že tělo již nemůže boj vyhrát?
Co dělat, když srazím psa.png
"Konečně domů", řekl jsem si včera v podvečer, když jsem jel z práce. Blíží se obec, zpomalím. Přede mnou jelo starší Volvo, které ale rozhodně nemělo v plánu snížit v obci rychlost. Řítil se pravděpodobně 80 tkou. Za značkou obce je menší zatáčka. Volvo mi zmizelo z dohledu.
Cestování v čase.png
Dnešní doba není jednoduchá, ale když se zamyslím, která doba by byla ta lepší pro žití, rozhodně bych neměnil. S trochou nadsázky vysvětlím proč:
Kde začít? Asi v malé jeskyni s jednoduchými malbami, bez ústředního topení, kde i myši utekly mrazem. Zde se válí několik kožešin a já zjišťuji, že mám na sobě jen dost málo textilu, který by mě v té klemře zahaloval.
Jak začít sbírat mince.png
Důležité je, rozhodnout se, které období a jaký typ mincí je pro mě nejzajímavější. Vybrat si můžeme pomocí toho, jak se nám mince tohoto období líbí, v jakém státě byly raženy, jak je složité tyto mince sehnat, z jakého materiálu jsou a jak se pohybuje cena těchto kusů, abychom po zakoupení několika kusů nezjistili, že na další rozšiřování sbírky nejsou prostředky.
Jarda Jágr dává gol.png
Je rok 2054. Jarda Jágr zrovna slaví 82 narozeniny. Sedí v kabině s mladšími hokejisty ve věku od 60 do 70 let a všichni brousí brusle a zuby na vítězství zimních Olympijských her v Tokiu 2054.
Pohádka o rytíři.png
Milé děti, bylo nebylo, v jednom malém, světem nezapomenutelném, aférami a korupcí prorostlém království se objevil rytíř z kraje, kde Slunce zapadá i na vlajce.
Rytíř byl nebojácný a měl chuť postavit se proti královskému vepřínu, který se nachází v největším městě tohoto království a kde slastně chrochtá na dvě stě vypasených vepříků. Nikoliv připravených na porážku, ale ovládnout celé králoství s miliony oveček.
Proč Japonci nosí roušky.png
Nedávno jsem se díval na dokument o Japonsku a Japoncích. Opět jsem si všiml, že plno obyvatel této země nosí roušky skoro u každé příležitosti až jsem se rozhodl zjistit, proč tomu tak je.
Jak začít sbírat mince.png
Jak začít s numismatikou? Rozhodně je dobré přečíst si pár knih o numismatice a sbírání mincí obecně. Také je dobré, určit si období a typ mincí, které budete chtít sbírat.
Co na bolest hlavy.png
Migréna je neskutečně nepříjemná bolest hlavy, kdy jste totálně nepoužitelní, je Vám totálně zle a mnohdy dochází i ke zvracení. Dlouho mi trvalo zjistit, z čeho ji mám. Dokonce mi na neurologii diagnostikovali migrénu s aurou aniž bych věděl, co to vlastně je a jak proti ní bojovat.
Hobby a práce v jednom.png
Komu se poštěstí, že může své hobby převést do pracovního poměru, určitě bude spokojenější. Ale většinou to nejde samo.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one