Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

Jak se zbavit myší.png
Mít doma myš je opravdu nepříjemné. Hlavně když se přemnoží a Vy už nevíte, co s tím. Je to nehygienické. Myši všude nechávají bobky a zůstává po nich nepříjemný zápach. Nejhorší je, že se to může stát i když jste pořádní a nikde nenecháváte žádné zbytky jídla. To se Vám pak můžou myšky pustit do oblečení, sedačky nebo jako v mém případě - do myčky.
Tatra kopřivnice.png
O víkendu 6. a 7. června se v Kopřivnici konal třetí ročník Kopřivnických dní techniky. Výstava vozů a doprovodný program přilákal přes 20 tisíc návštěvníků. I přes tento nával zvládli organizátoři, především kvůli dostatečné velikosti areálu, vše podle představ.
Jakou máš opici.png
Pro mnohé začínají letní prázdniny a to pro některé znamená, že bude hodně příležitostí si popít pěkných pár litrů alkoholu. Někdo to zvládá s přehledem, některé, tedy spíš většinu to nějakým způsobem dostane.
Výstava vín Valtice.png
"Vínečko bílé, jsi od mej milej, budu ťa pít, co budu žít, vínečko bílé." Takto by se asi dala shrnout výstava vín ve Valticích, kde jsem se v pátek podíval. Akce je to zajímavá, můžete ochutnat vše, co Vám přijde pod ruku. Tedy pokud to zvládnete.
truck trial.png
Pro všechny fanoušky velkých a silných strojů byla o víkendu 23. až 24. května uspořádána Velká cena Mohelnice, kde si to mezi sebou rozdaly ve velmi náročném terénu "Trucky".
Nechtěný sestřih.png
Před prodlouženým víkendem jsem měl opravdu radost, že budu tři dny doma. Sice jsem věděl, že budu muset dělat na zahradě, běhat, doma pouklízet, udělat pravidelnou údržbu akvária a plno dalších drobností co kradou neskutečně čas. Ale prostě všechno doma a v klidu. Jenže to jsem netušil, jak se mé volno promění v maraton smůly.
Zaútočil na mě ještěr.png
Na svatého Jiří, vylézají hadi a štíři. Nebo taky ještěrky v ložnici. A protože v ložnici mám už rybičky, ještěrku jsem odchytil a pustil na zahradě. Jak se mi odplatila za její volnost, jde vidět na videu.
vibrátor.png
Začlo jaro a já začal běhat. Rozhodl jsem se využít okolí, prostě už mi chyběla příroda, zeleň, lesy. O to větší nemilé překvapení přišlo, když jsem zjistil, že jako lidstvo se neumíme chovat ke svému okolí tak, aby sloužilo všem. V době, kdy se každou chvíli odváží komunální odpad nepochopím, jak někdo může být takhle bezohledný.
Víno.png
Před pár týdny jsem dostal skvělou příležitost přiblížit se k jednomu ze svých snů - umět poznat víno. A to jak kvalitou, tak i odrůdově. Jako člověk, který alkohol pije jen zřídka a v rozumné míře, jsem donedávna ani víno nepil. Tedy než jsem se přistěhoval na jih Moravy, kde vínu přicházím na chuť.
Protože je to tady sklípek vedle sklípku, pár jsem jich už obešel a ochutnal víno tady v obci. Co mě nejprve zaujalo je, že po víně ze sklípku mi nikdy nebylo ráno nevolno, především mě nebolela hlava, což u kupovaných vždy a proto jsem víno léta nepil.
typy problémových zákazníků.png
Když pracujete s lidmi, je nutné zvyknout si na to, že ne vždy jde vše jak po másle. Lidi jsou různí, většinou bezproblémoví a milí, když vedete rozumnou komunikaci. Občas ale narazíte na podivíny, kteří chtějí víc, než je kdokoliv schopen zařídit.
Pohádka o kvalitním královském doručovateli.png
Bylo jednou jedno malé království. I přes jeho menší rozlohu, byl problém s doručováním zásilek a to i přesto, že hospodářství, které mělo všechny zásilky na starost, dostávalo mnoho zlaťáků na svůj provoz přímo od královského spolku. Jejich koně s povozy byli zdobeni zlatem, drobná hospodářství byla časem na každé vsi. Začali si říkat Královská pošta.
Tvoje tvář má známý hlas - 6. řada.png
Po pěti úspěšných řadách show "Tvoje tvář má známý hlas", které vzbudily velký zájem mezi diváky, přichází po roce od spuštění páté řady pořadu, série šestá. Určitě se bude opět na co těšit. A protože byl o průběžné informace a výsledky zájem, připravíme je pro vás i nyní.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one