rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Natáčení filmu - Paříž 36.jpg
Příběh se odehrává v předválečné Paříži v roce 1936, přesněji v městské čtvrti dělnické třídy. Malé náměstíčko této čtvrti v čele s pošmurnou fasádou kabaretu Chansonia.
Dělníci zrovna oslavují vítěžství lidové strany, která prosazuje placenou dovolenou a přináší nižší třídě více možností, především to, že každý může navštívit moře.
Fouburg 36 film natáčený v česku.jpg
Bohužel zaměstnanci Chansonie nemají stejný pozitivní pohled na další zítřky. Kabaret ukončí své působení kvůli finančním problémům a sebevraždě ředitele, ke které ho z velké části dotlačí mocný podnikatelský boss ovládající tuto městkou část a šoumeni se ocitají na dlažbě.
 
Po pár měsících se ale chtějí zvednout ze dna a zkusí se domluvit na pronájmu kabaretu. Do toho nového ředitele opouští promiskutní žena, sebere mu syna, bez možností se ním stýkat a kabaret po pár úspěšných představeních opět rychle upadá.
 
Mocný boss ovšem dohodí do kbaretu nadanou zpěvačku, kterou si ve filmu zahrála talentovaná Nora Arnezeder. Té se podaří udržet kaberet ještě chvíli nad vodou, ale později se vše sype a všichni, včetně jí scénu opouští.
Všechny naděje pro spokojený život a jistou práci se rozplynuly.
 
Ředitel kabaretu se pořád nemůže dostat ke svůmu synovi a jeho život je v troskách. Pomocí přátel se však povede domluvit, že se se synem uvidí a dlouhý film s částečně nudnými pasážemi nabírá na obrátkách.
 
Do toho Pierre Richard, který byl bývalý dirigent kabaretu zjišťuje, že svěřenkyně bosse je dcerou Rosy, pro kterou než utekla skládal písně a byl do ní zamilovaný.
 
Po dvaceti letech se rozhodl opustit svůj dům a navštívit dceru Rosy v jiném kabaretu, kde pracovala. Přemluvil jí, aby se vrátila do Faubourgu do Chansonie, že pro ní bude stejně jako pro její matku skládat písně, podle kterých poznal, že je dcerou Rosy.
Pierre Richard v česku.jpg
Chansonia se začíná plnit, dokonce musí odmítat diváky kvůli přeplněnosti. Vše se povedlo a začalo se dařit tak, že ředitel s kamarády uvažují o koupi kabaretu.
 
V tom ale přichází rána, po oslavě nachází svého kamaráda, který hlídal Chansonii, v zuboženém stavu. Někdo jej zřídil do bezvědomí a on později umírá. Vše měl na svých bedrech boss, který miloval svou mladou svěřenkyni a ona jej odmítala kvůli výrazně mladšímu herci z kabaretu. Toho chtěl nechat zřídit, ale zabili jiného. Pomsta byla na dosah. Mladý herec se rozhodl bosse zastřelit, ale pomocí léčky se to málem povedlo gangsterovi. Toho pak odpravil ředitel Chansonie, který za hercem běžel, aby mu vraždu rozmluvil.
 
Po deseti letech ve vězení se ředitel vrátil do své čtvrti a pokračovali v rozjeté kariéře.
22.11.2015 22:58:12
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one