Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
SURPANshop.cz.png
banner aqua rebell čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner MasterLine čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Návody, tipy a triky

co snídat tipy na snídani.png
Vydatnější a nejlépe i zdravější snídaně jsou základem pro úspěšný start do nového dne. Díky nim se zbavíte únavy a lépe budete zvládat stresové situace. Přináším inspiraci pro mlsouny i nenáročné, nebo jen pro ty, kteří chtějí zkusit něco jiného.
praktické informace pro jízdu autem do zahraničí.png
Každý stát, jiná pravidla. To je třeba si uvědomit i při cestě autem do zahraničí na dovolenou, aby se vám cena výletu neprodražila třeba i kvůli absenci výstražné vesty, nebo hasičského přístroje. Zkontrolujte si před svou jízdou, že máte opravdu všechno potřebné.
hlavní strana komár.png
Jejich bodání je nepříjemné, bzučení ve dne i v noci, jejich cílem je sát krev = komáři. Blíží se léto, doba grilování, stanování a výletů. Všichni v noci spí s otevřenými okny. To jsou velká lákadla pro krvelačný hmyz. Existují přírodní odpuzovače, které by nás v létě měly ochránit.
domácí modelína.png
Domácí modelína je levná náhrada za plastelínu kupovanou. Tato modelína je velice snadná na přípravu a rychle hotová. Můžete jí mít tolik, kolik chcete a v jakýchkoliv barvách. Děti z ní budou nadšené, opravdu se vyřádí a můžou si z ní vytvořit hromadu postaviček.
Modelovací těsto domácí.png
Pořád přemýšlíte jak zabavit děti, když venku prší, nebo jsou nemocné? Chtěli byste si vyrobit svoje vlastní dekorace, jen nevíte z čeho? V tom případě můžete zkusit modelovací hmotu z nízkonákladových surovin přímo u vás doma.
jak udělat domácí vanilkový cukr.png
Komerční vanilkové cukry jsou zbytečně předražené a mnohdy obsahují pouze umělé aroma, v lepším případě minimální procento pomletého celého lusku. Tak proč nezkusit úplně snadný recept na domácí vanilkový cukr z kvalitních surovin?
zelená karta - povinné ručení.png
Zelenou kartu zná každý řidič či majitel vozu. Jde o doklad o zaplacení povinného ručení, tedy o pojištění odpovědnosti za škody způsobené vozidlem, které musí mít sjednáno každý. V případě, že tomu tak není, hrozí vysoká pokuta ale i obrovské problémy.
doba vyřízení reklamace.png
Bohužel není výjimkou, že se zakoupené zboží v záruční lhůtě porouchá. Takové zboží je pak potřeba doručit k prodejci, který by měl na místě posoudit, zda jde o reklamaci oprávněnou a pokud ano, měl by předat výrobek servisnímu středisku nebo výrobci k opravě.
jak si udělat perníkovou chaloupku.png
O Vánocích nemusíme jen sedět u televize a spokojit se s televizními pohádkami. Přenesme si kousek pohádky domů. Vytvořme si svoji perníkovou chaloupku. Konec nudy všedních a dlouhých dní. Zábava pro děti i dospělé. Taková chaloupka z perníku je pěkná dekorace, ze které budete mít opravdu radost.
využití coca cola.png
Coca Cola není jen limonáda, kterou se napájí Američani, aby mohli zapít cholesterol z tučných pokrmů. V každém litru je totiž 109 gramů cukru, což je 27 kostek a zároveň je to více než 40 % denní dávky sacharidů běžného člověka. Pokud si nechcete přihodit dlouhodobým užíváním obezitu, můžete ji využít i jinak.
Problém s wifi Samsung S3 mini.png
Měsíc po záruce, tedy 2 roky a 1 měsíc od nákupu, mi přestala fungovat WIFI v Samsungu S3 mini. I když je mobil nadále funkční a použitelný, mnoho aplikací bez internetu nefunguje a z chytrého mobilu se rázem stává úplný blbec. A tak jsem zkoušel a hledal a po třech dnech se mi podařilo wifi rozjet.
dárky pro domácí mazlíčky.png
Kdo má doma zvířátko, moc dobře ví, jak takový mazlíček dokáže být věrný. Zvířata jsou někdy lepšími společníky než lidé. Vždy vás berou tak, jací jste. A jste pro ně vždy číslo jedna. Neřeší vzhled, povahu, ani na finanční možnosti páníčka. Pokaždé se na Vás ohromně těší, až přijdete domů z práce. Čekají, až si uděláte na ně čas.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one