rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner Oase BioMaster čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Návody, tipy a triky

dárky pro děti.png
Vybrat správně dárek pro dospělého je problém. A co teprve pro děti nebo teenagera, aby měl z dárku opravdovou radost a dárek využil, aby neskončil po prohlédnutí v rohu místnosti, nebo zasunutý pod postelí, kde by se na něj už jen prášilo? Proto jsme vybrali několik dárků podle věku Vašich dětí.
dárek pro muže.png
Co vybrat svému muži, kamarádovi nebo dědovi k Vánocům či narozeninám? Mnohdy složitý úkol a dlouhé hledání dárků po internetu nebo obchodech. Ani hodiny stráveného času výběrem dárku nemusí přinést ten správný výsledek. Ale s tím Vám můžeme pomoct, tentokrát jsme celé hodiny vybírali my.
dárek pro ženu.png
Vybrat dárek pro svou přítelkyni, ženu, kamarádku, babičku nebo tchýni na narozeniny nebo Vánoce není žádný med, hlavně když se chcete dárkem opravdu zavděčit a nekoupit něco, co je akorát tak naštve, nebo bude mrzet, že jste se totálně netrefili do jejich vkusu. Takže Vám s výběrem pomůžeme.
typy na vánoční dárky.png
Jako každý rok těžce vymýšlím dárky pro své blízké. Vánoce jsou pro mě kvůli nakupování a zařizování docela dost vyčerpávající a proto jsem se rozhodl, jako každoročně, vyhnout se nákupním centrům a obchodům a nakoupit dárky přímo přes eshopy s doručením do ruky, což díky usnadnění bude i radost pro mě.
Jak sundat dálniční známku.png
Každý rok stejné trápení se sundáváním dálniční známky z okna Vašeho vozu. Návody typu nalepte si známku na džíny, než ji dáte na sklo, ona jde pak jednoduše sundat, protože méně lepí, jsou sice pravdivé, ale ne zcela a pokaždé dojde k částečnému poškození známky, hlavně když ji přelepujete moc často.
Vyčištění stříbra a šperků.png
Čištění stříbra můžete provést i doma. Na internetu kolují různé návody, jejichž účinnost je však rozdílná a řada z nich může stříbro poškodit. Jako třeba návod na čištění zubní pastou a kartáčkem na zuby.
čím sladit a hubnout.png
Dostatek sladké chuti absolutně bez kalorií? Nevěřil bych. Ale dostal se mi do ruky výrobek, který by měl plně nahradit cukr a slazení, který má vynikající sladkou chuť a stačí jen pár kapek a ještě k tomu po něm nepřiberete, neboť nemá žádné kalorie. Jak je tohle možné? A není v tom nějaký háček?
komáři.png
Co naštve víc, než bzučící komár v noci v ložnici přímo u ucha? To, že za chvíli bodne. A to vždy do míst, kde to cítíte prostě nejvíc a nejdýl. Je několik možností, jak se komárů účinně zbavovat, některé ale nejsou tak dobré, jak výrobci slibují.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one