rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Optimalizace webů

jan zjistit návštěvnost konkurenčních webů.png
Důvodů, proč chcete znát návštěvnost u cizích webů, se dá najít několik. Když pomineme sledování "úspěšnosti" webu konkurence, můžeme mít zájem o navázání spolupráce s weby ve stejném oboru, které mají na internetu nějakou sílu.
free fotobanky - fotografie zdrama.png
Asi každý, kdo má webové stránky, bloguje nebo dělá vizualizace, se setkal s tím, že potřeboval sehnat kvalitní fotky nebo textury. Protože ne vše si můžete nafotit, tak někteří sáhnou po fotkách, které si někde stáhnou. Jenže to porušíte autorský zákon. Kde tedy sehnat fotky a textury zdarma?
jak zkrátit URL, link, odkaz.png
Občas se stává, že potřebujete publikovat nějaký odkaz na web, a protože je moc dlouhý, vypadá dost nevzhledně. Dalším důvodem může být omezený počet znaků a odkaz se prostě na dané místo nevleze. Pak pomůže zkracovač URL.
jak přidat like box facebook na web.png
Propojit vlastní web s facebookovou stránkou přes Like box může být výhodné. Získáte tak nové fanoušky a pravidelné odběratele novinek a čtenáři zase nepřijdou o nové články, které by je mohly zajímat. Krom toho každý like a sdílení se počítá.
Webové stránky zdarma.jpg
Sám bych nevěřil, jak jednoduše se dá založit blog, vlastní web nebo eshop, kdybych sám několik takových webů neměl. Pomocí redakčních systémů se dá založit web či eshop velmi jednoduše bez nějakých znalostí html, css či php.
Je Váš web nebo blog neviditelný.png
Každý, kdo založil web nebo blog se potýkal s nízkou návštěvností. Vyhledávače stránku nenajdou ani na sté pozici a web vidí jen návštěvníci, kterým dáte přímo odkaz.
Důležitá je tedy optimalizace webu pro vyhledávače, tedy především seznam a google.
Mají PR články smysl.png
Dnes se trochu pobavíme na téma PR článků. Dočetl jsem se totiž zajímavý názor, že smysl nemají a že se jedná pouze o delší zápis stejně nehodnotný jako zápis do katalogů.
Psal to člověk, který si to ověřil ale pouze u jednoho webu. Pak se v diskuzi pod článkem strhla mela, kde jeden tvrdil, že PR články smysl mají, druhý, že zase ne.
Autorská práva.png
Autorská práva na internetu jsou vcelku často opomíjena. Lidé kradou cizí fotky a texty jak na běžícím páse, aniž by si uvědomovali, že porušují autorský zákon a mohou být trestně stíháni nebo budou soudem nuceni zaplatit náhrady škod včetně celého soudního líčení.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one