rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Co je to YouTube Red.png
Není to tak dávno, co jsem si všiml, že se na YouTube začíná stále častěji objevovat nějaká možnost "YouTube Red". Tak jsem trochu zapátral, co si na nás Youtube připravilo a proč vlastně "Redko" vzniklo. A není se čeho bát, tato funkce není nijak omezená věkem.
Nejde tedy o videa z červené knihovny, ani videa s erotickým obsahem, jak se může zdát, hlavně když do google při hledání "You Tube Red", zapomenete napsat právě to "you". Jde o placenou funkci, kde zaplatíte měsíčně necelých 10 dolarů, tedy přibližně 250 korun a budete moci sledovat videa bez reklam a offline. Časem se pravděpodobně přidají další služby pod "Redko".
YouTube Red informace.png
Proč tedy RED vznikl?

Problém pro YouTube vznikl kvůli programu ADBlock, který blokuje reklamy, ze kterých má YouTube a youtubeři peníze. Za každý proklik má YouTube peníze a o ty se podělí s youtuberem, který nahrál video, kde jste klikli na reklamu. Takto si tedy vydělává YouTube na provoz a bohatnou šikovní youtubeři, kteří točí videa s obrovskou sledovaností. Jenže pak každý sledující se zablokovanou reklamou přes ADBlock je problém. YouTube se pak snižují příjmy i přes rostoucí náklady a stejně tak youtuberům, kteří se tímto živí a dají si tu práci pro lidi vytvořit více či méně hodnotná videa. A proto vznikl RED, který Vás zbaví reklam a zároveň podpoříte jak YouTube, tak i youtubera, který si dá tu práci.
11.04.2016 14:01:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one