rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8003"
Desítky mě štvou jsou pomalí pořád ňjáká aktualizace a dříve jsem malé windows 7 a bylo to mnohem ale mnohé lepší.
mě třeba windows 10 po nainstalování nebere hry,nejdou,mám asus a předtím 8-1windows
Já s desítkama spokojená nejsem. Pořád mi na notebooku vyskakovalo okno, že si je mám přeinstalovat a tak jsem to udělala. To předchozí bylo lepší, myslím že to byly windows 7.
Já se k přeinstalaci na Win 10 nechystám a to mám Win Osmičku. Ani přeinstalaci na 8.1 jsem nepodnikl a vlastně jsem nikdy s Win8 a jeho grafikou problém neměl. Asi se ze začátku o Win8 psalo tak špatně, že jsem čekal něco vážně hrozného, vlastně jsem nikde nečetl, že by mohl být Win8 dobrý, ale jakmile jsem ho dostal ve svém notebooku tak mi to strašný nepřišlo.. a nepřijde ani do dnes. Jsem spokojený. Jo až si budu muset pořídit nový počítač asi už ho dostanu s Win10 ale jinak přeinstalaci nechystám. Jsem asi zvláštní případ. Heh.
To mi přijde jako sebemrskačství :-D Proč používat něco, co není moc dobré, když mohu zadarmo využít Windows 10, které pojedou mnohem lépe a hlavně ten rozdíl v rychlosti notebooku bude velmi poznat. Ale jako jo, neberu ti to. Naopak. Je to každého volba, sledováni jsou uživatelé už od osmiček, takže v tom si nepolepšíš. Blbé jen je, že ne vždy se reinstal podaří bez problémů.
Že bych to přeci jenom odklikla?
Mám "sedmy 64bit" a podle všech posledních poznatků se asi na "update" vykašlu - mám potvrzeno, že "ty nový Wokna iks se furt cpou na net a furt něco posílaj a stahujou, i když se na kompu nic nedělá" - obávám se, že tohle asi v Richmondu s tou podporou špehování dost přesrali ...
Jn, ale dá se špehování vypnout. Ale pro běžného uživatele to nebude úplně jednoduché. Sám jsem se k tomu ještě nedostal, abych to zkusil. Neví opravdu už coby. Takové špehování tu ještě nebylo.
13.04.2018 21:05:59
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one