rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jak stáhnout video nebo hudbu z YouTube?

aTube Catcher.png
Určitě se Vám stalo, že jste si chtěli stáhnout z YouTube nějaké video nebo písničku z videa ve formátu MP3. Jenže ono to není zas až tak úplně jednoduché a mnoho programů na netu nefungují, jak mají, nebo nefungují vůbec. Jenže jsem našel prográmek, který používám už léta a pokud něco nešlo, stačí si stáhnout novější verzi.
Program eTube Catcher je vynikající a jednoduchý prográmek na stahování a konverzi videí a hudby z YouTube a nejen odsud. Umožňuje i stahování ze serverů YouTube, XTube, Pornotube, MySpace, Stage6 a Yahoo. Další skvělá vychytávka krom stažení do jednoho z mnoha formátů ať video nebo hudebního je i možnost konvertovat po stažení do formátu AVI, FLV, MPG, 3GP, MP3, MP4 pro iPod nebo herní konzoli Sony PSP.
Samotné stažení videa z YouTube přes eTube Cacher je jednoduché, do kolonky zkopírujete http adresu videa a pod kolonkou vybere formát, do kterého chcete video stáhnout, tedy AVI, MP4 atd. Pokud ovšem chcete stáhnout z videa pouze zvuk, tedy hudbu, zvolíte pod odkazem v kolonce formát MP3 s požadovanou kvalitou zvukového záznamu. Pak stačí chvíli počkat a výsledek je hotov.
aTube Catcher.png
Stáhnout prográmek si můžete například přes slunečnici pod tímto odkazem: eTube Catcher ke stažení.

Důležité upozornění

Instalační soubor obsahuje další přidružené programy včetně ASK toolbar a Seznam lištičku. Seznam lištičku můžete vypnout ještě před stažením, ostatní je potřeba odmítnout při instalaci, ať si zbytečně nezanesete počítač balastem.
23.08.2019 11:18:23
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one